Voleybol Plus

Kar Voleybolu Avrupa Turu Heyecanı Erciyes’te başlıyor

Avrupa Voleybol Konfederasyonu (CEV) tarafından organize edilen ve Türkiye Voleybol Federasyonu ile Erciyes A.Ş’nin ev sahipliğinde düzenlenen Kar Voleybolu Avrupa Turu, yarın oynanacak ana tablo karşılaşmalarıyla başlayacak.

Avrupa Turu’na kadın ve erkeklerde İsviçre, Fransa, Belçika, İtalya, Romanya, Macaristan, Polonya ve Türkiye olmak üzere toplam 8 farklı ülkeden takımlar katılacak. Kadınlarda 7, erkeklerde 11 toplam 18 takım; 67 sporcu turnuvada ter dökecek.

Organizasyonda ülkemizi erkeklerde Sefa Urlu/Batuhan Kuru/Sacit Kurt/ Necmi Ayberk Güllük (TUR1), Yasin Baysal/ Koray Baytemur/ Ali Cebeci/Akay Çalık (TUR2) ile Dündar Yıldırım/Ahmet Can Tür/ Bilal Tatar/ Anıl Tatar (TUR3) takımları, kadınlarda ise Simge Yalçın/Merve Çelebi/Bahanur Gökalp/Sanem Baş (TUR1) takımı temsil edecek.

20 Mart Pazar günü oynanacak final müsabakaları da 11.25-15.00 saatleri arasında TRT Spor Yıldız’da canlı olarak yayınlanacak.

İlgili Haberler

Aleyne Vence-Buğra Eryıldız çiftinden altın madalya

admin

Kar Voleybolu heyecanı TRT SPOR2’de

admin

Kar üstünde 30 yıllık gelenek: Kar voleybolu

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası