Voleybol Plus

Ziraat Bankası, Alt Yapılar Türkiye Şampiyonası’na damga vurdu

Ziraat Bankası Spor Kulübü, 24 Mayıs – 09 Haziran tarihleri arasında gerçekleşen Genç Erkekler, Yıldız Erkekler ve Küçük Erkekler Türkiye Şampiyonasında elde etmiş olduğu başarılı sonuçlarla bu sene Türkiye Şampiyonasına damgasını vurdu.

Bir sezon boyunca şampiyonaya hazırlanan Ziraat Bankası Spor Kulübü alt yapıları, elde etmiş olduğu bu başarılarla Şampiyonadaemeklerinin karşılığını almış oldu.

3 kategoride 3 kupa alarak büyük bir başarıya imza atan Ziraat Bankası Spor Kulübü alt yapıları, Genç takımlarda Türkiye Şampiyonluğu, Yıldız takımlarda Türkiye 2.liği, Küçük takımlarda ise Türkiye 3.lüğü elde ederek önemli başarılar elde etti.

Ziraat Bankası alt yapı koordinatörü Ali Kazım Hidayetoğlu ‘’ Alt yapılarda 3 kategoride önemli başarılar ettiğimizi düşünüyorum. Gençlerimiz bu şekilde yoluna devam ederse ileriki yıllarda A takımlar düzeyinde forma giyme şansı yakalayabilirler. Bütün antrenörlerimizi ve sporcularımızı göstermiş oldukları iyi temsiliyet ve başarılarından dolayı kutluyorum.’’

İlgili Haberler

Eyüpsultan’da şampiyonlar kupalarını aldı

admin

Karşıyaka’da okul zamanı

admin

Ankara şampiyonu Ziraat’li gençler Bursa’ya hazırlanıyor

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası