Voleybol Plus

Üstündağ’dan U16 Bayan Milli Takımına Ziyaret

13-21 Temmuz 2019 tarihlerinde İtalya ve Hırvatistan’ın ortaklaşa düzenleyeceği 16 Yaş Altı Bayanlar Avrupa Şampiyonası ve Sırbistan’da düzenlenecek Balkan Şampiyonası öncesinde, ilk kez Avrupa Şampiyonası’nda görev alacak genç sporcuların birlikte takım uyumunun artırılması ve kampta yer alan sporcuların seviyelerinin görülmesi amacıyla gerçekleştirilen hazırlık kampının ilki Ankara’da başladı.

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, 14 Nisan 2019 tarihine kadar devam edecek olan hazırlık kampında bugün (10 Nisan 2019, Çarşamba), millilerimize ziyarette bulundu. Ziyarette; TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu ve TVF Milli Takımlardan Sorumu Yönetim Kurulu Üyesi Bahar Mert Üçoklar da yer aldı.

Hazırlık kampı çalışmaları hakkında bilgiler alan TVF Başkanı Üstündağ, ‘’Türk voleybolunun geleceği bu sahalardan yetişiyor. Sizler Türk voleybolunun geleceği olarak bugün buradasınız. Umuyoruz ki hepiniz başarılı voleybolcular olarak yetişeceksiniz. Federasyon olarak tesislerimiz, antrenörlerimiz ve tüm imkanlarımızı sizlerin başarılı olabilmesi için tüm çabamızla çalışıyoruz. Alt yapı kamplarımızı çok önemsiyoruz. Temelinizin sağlam olmasını istiyoruz. Bunu da düzenli ve sistemli olarak çalışarak başaracaksınız. Voleybolun yanında eğitiminize de önem vermeniz gerekiyor. Derslerinizi ihmal etmeyin. Hepinize başarılar diliyorum.’’dedi

U-16 Bayan Milli Takımı hazırlık kampının ikincisi Haziran ayında, Ankara TVF Başkent Voleybol Salonu’nda gerçekleştirilecek.

İlgili Haberler

Adis: Büyük Bir Başarıya İmza Attık

admin

U17 Kız Millilerimizin rakibi Rusya

admin

U21 Kız Millilerimiz, Portekiz karşısında

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası