Voleybol Plus

Haftanın hakemleri ve gözlemcileri açıklandı

0 Nisan – 14 Nisan tarihleri arasında oynanacak olan Sultanlar Ligi Play Off Yarı Final, Play Off Klasman (5-8’lik) maçları ile  Voleybol Efeler Ligi Play Off Yarı Final,  Play Off Klasman (5-8’lik) maçları ve Baraj Etabı 2. Devre  maçlarında görev yapacak hakem ve gözlemciler açıklandı.
SULTANLAR LİGİ PLAY OFF YARI FİNAL MAÇLARI
Saat Salon 10 Nisan Çarşamba Başhakem Yardımcı Hakem Gözlemci
19.30 TVF Burhan Felek Voleybol Salonu Galatasaray HDI Sigorta Eczacıbaşı VitrA Sadettin Deneri Ramazan Çevik Erdal Fındık
Saat Salon 13 Nisan Cumartesi Başhakem Yardımcı Hakem Gözlemci
14.00 TVF Burhan Felek Voleybol Salonu Eczacıbaşı VitrA Galatasaray HDI Sigorta Nurper Özbar Recep Karakoç Aydın Ay
Saat Salon 14 Nisan Pazar Başhakem Yardımcı Hakem Gözlemci
14.00 TVF Burhan Felek Voleybol Salonu Fenerbahçe Opet VakıfBank Erdal Akıncı Esat Danzili Erdal Fındık
SULTANLAR LİGİ PLAY OFF 5 – 8’LİK MAÇLARI
Saat Salon 10 Nisan Çarşamba Başhakem Yardımcı Hakem Gözlemci
18.00 TVF Cengiz Göllü Voleybol Salonu Nilüfer Belediyespor THY Hakkı Demiralay Yasin Okumuş Sevda Güler
19.00 Beylikdüzü Spor Kompleksi Beylikdüzü Voleybol İhtisas Beşiktaş Erol Akbulut Esat Danzili Gökhan Dağ
Saat Salon 13 Nisan Cumartesi Başhakem Yardımcı Hakem Gözlemci
16.30 TVF Burhan Felek Voleybol Salonu THY Nilüfer Belediyespor Ramazan Demiröz Mehmet Topal Sakine Tayanç
19.00 TVF Burhan Felek Voleybol Salonu Beşiktaş Beylikdüzü Voleybol İhtisas Serdar Nişancıoğlu Aylin Turnaoğlu Turgay Özyılmaz
EFELER LİGİ PLAY OFF YARI FİNAL MAÇLARI
Saat Salon TV 11 Nisan Perşembe Başhakem Yardımcı Hakem Gözlemci
14.00 TVF Burhan Felek Voleybol Salonu TRT SPOR Fenerbahçe Halkbank Ozan Sarıkaya Metin Korkut Kadir İlbeyli
19.00 TVF Burhan Felek Voleybol Salonu Galatasaray Arkas Spor Erdal Akıncı Mehmet Gül Ümit Sokullu
EFELER LİGİ PLAY OFF 5 – 8’LİK MAÇLARI
Saat Salon TV 10 Nisan Çarşamba Başhakem Yardımcı Hakem Gözlemci
18.00 TVF Başkent Voleybol Salonu Ziraat Bankası Maliye Piyango Koray Yılmazgil Erhan Alparslan Aziz Yener
18.00 Ali Yücel Spor Salonu Tokat Belediye Plevne İstanbul BŞ Belediyespor İsmail Yıldırım Deniz Demir Güvenç İbrahim Tarun
Saat Salon TV 13 Nisan Cumartesi Başhakem Yardımcı Hakem Gözlemci
14.00 Hidayet Türkoğlu Spor Salonu İstanbul BŞ Belediyespor Tokat Belediye Plevne Bülent Bozkurt Tayfun Şener Hikmet Ay
15.00 TVF Başkent Voleybol Salonu Maliye Piyango Ziraat Bankası Zeki Bocutcu Erkan Sarı Eyüp Bostancı
2018 – 2019 SEZONU EFELER LİGİ BARAJ ETABI 2. YARI MAÇLARI
Saat Salon TV 12 Nisan Cuma Başhakem Yardımcı Hakem Gözlemci
16.00 TVF Atatürk Voleybol Salonu JEO Park Kula Belediyespor İnegöl Belediyespor Ebru Ayata Eyüpcan Kayışoğlu Sakin Şahan
18.00 TVF Atatürk Voleybol Salonu Arhavi Belediyespor İkbal Afyon Bld. Yüntaş Ozan Sarıkaya Yılmaz Duman Ersin Altıparmak

İlgili Haberler

Efeler Ligi’nde çeyrek final rövanşları başlıyor

admin

Halkbank, Bursa BŞ maçını kazanmak istiyor

admin

Sorgun Bld., Bahadır Aksoy ile devam edecek

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası