Voleybol Plus

U23 Erkek Milliler Olimpiyatlar Sergisi’ni ziyaret etti

U23 Erkek Voleybol Milli Takımımız, Uluslararası Olimpiyat Komitesi global partneri Procter & Gamble’ın Rio 2016 Yaz Olimpiyat Oyunları iletişim çalışmaları kapsamında ülkemizde spor kültürünü pekiştirmek ve çocukların da spor kültürü ile yetişmesini sağlamak adına hayata geçirdiği P&G Olimpiyatlar Sergisi’ni ziyaret etti.

Lozan Olimpiyatlar Müzesi’nden özel olarak getirilen efsane boksör Muhammed Ali ve Joe Frazier’ın imzalı eldiveni, Michael Jordan’ın imzalı ayakkabısı gibi değerli objelerin yanı sıra, Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi’nin özel koleksiyonunda yer alan parçalar ve ülkemizi olimpiyat oyunlarında temsil etmiş milli sporcularımıza ait eşyaların sergilendiği P&G Olimpiyatlar Sergisi’nde oyuncularımız keyifli dakikalar geçirirken, bu anları çektikleri fotoğraflarla ölümsüzleştirdiler. P&G Olimpiyatlar sergisi Eylül ayına kadar her gün 10:00 – 22:00 arası Akasya AVM Acıbadem Kuzey girişinde ücretsiz olarak ziyaretçilere açıktır.

İlgili Haberler

Filenin Efeleri pazar günü sahada

admin

Küçük Kız Milli Takımımızdan 2’de 2

admin

U17 Kız Milli Takım, Slovenya kaybetti

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası