Voleybol Plus

U19 Erkek Milliler, Rusya ile 3 gün hazırlık maçı yapacak

Macaristan ve Slovakya’nın ortaklaşa ev sahipliğiyle, 22-30 Nisan 2017 tarihleri arasında düzenlenecek olan, 2017 CEV U19 Erkekler Avrupa Voleybol Şampiyonası finallerinde mücadele edecek Milli Takımımız hazırlıklarına İstanbul’da devam ediyor.

İstanbul’da 20 Nisan’a kadar kamp yapacak olan U19 (19 yaş altı) Milli Takımımız, 13-14-15 Nisan tarihlerinde, Burhan Felek Voleybol Salonu’nda, U19 Rus Milli takımı ile hazırlık maçları oynayacak ve maçlar ücretsiz olarak seyredilebilecek.

U19 Milli Takımı Antrenörü Ümit Hızal “U19 Rus Milli takımı ile Burhan Felek Voleybol Salonu’nda yapacağımız hazırlık maçlarının çok yararlı olacağına inanıyoruz. Antrenmanlarla teknik, taktik ve fiziksel olarak hazırlanırken, maçlarla da psikolojik olarak şampiyonaya hazırlanma fırsatımız olacak. Öte yandan yapacağımız üç maç, 2 Nisan’dan bu yana devam ettiğimiz antrenmanların sonuçlarını, daha iyi değerlendirmemizi sağlayacak. Maçlarımızı izlemeye voleybol severleri bekliyoruz” dedi.

HAZIRLIK MAÇLARI PROGRAMI

Salon: Burhan Felek Voleybol Salonu
13 Nisan 2017 Perşembe | 17.00
14 Nisan 2017 Cuma | 19.00
15 Nisan 2017 Cumartesi | 17.00

2017 U19 ERKEKLER AVRUPA ŞAMPİYONASI

Puchov Slovakya’daki grupta yer alan U19 Erkek Milli Takımımız sırasıyla; Çek Cumhuriyeti, Fransa, Finlandiya, Romanya ve ev sahibi Slovakya ile karşılaşacak.

Györ Macaristan’daki grupta ise; Polonya, İtalya, Bulgaristan, Rusya, Belçika ve ev sahibi Macaristan takımları yer alıyor.

Gruplarda ilk iki sırada yer alan takımlar yarı finalde çapraz eşleşecek. Yarı final kazananları birincilik/ikincilik, kaybedenleri üçüncülük/dördüncülük maçına çıkacak. Yarı final ve final maçları Györ Macaristan’da yapılacak.

İlgili Haberler

U18 Bayan Milliler Macaristan’a hareket edecek

admin

Filenin Efeleri’nden 2’de 2

admin

U18 Erkek Milliler, Avrupa Şampiyonası Elemeleri İçin Bulgaristan’a gitti

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası