Voleybol Plus

Tofaş sezon kapanış yemeğinde buluştu

TOFAŞ Erkek Voleybol Takımı, TOFAŞ Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen 2017-2018 sezonu kapanış yemeğinde bir araya geldi.

Erkekler Voleybol 1. Lig A Grubu’nda 2017-2018 sezonunu 10. sırada bitiren TOFAŞ Erkek Voleybol Takımı, sezon sonu yemeğinde buluştu. TOFAŞ Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen yemekte TOFAŞ Spor Kulübü Genel Menajeri Tolga Öngören, Voleybol Şube Sorumlusu Ahmet İzmirli, Altyapı ve Diğer Branşlar İdarecisi Ali Bizimtuna’nın yanı sıra voleybol şubesi teknik heyeti ve sporcuları hazır bulundu. Öngören; sezonu tamamlayan oyunculara yönelik yaptığı konuşmada, “Göstermiş olduğunuz fedakarlıktan ve almış olduğunuz sorumluluktan dolayı hepinize teşekkür ediyorum” ifadesini kullandı.

Mavi Yeşilli takımın tamamının Bursalı oyunculardan oluştuğunu ve çok genç bir kadroyla ligde mücadele verdiklerini ifade eden Başantrenör Ünal Akgünel ise bu yıl için kendilerini başarılı görmediklerini söyledi. “Daha iyisini yapabilirdik” diyen Akgünel, “Ama takımıma, oyuncularıma teşekkür ediyorum. Tanıdığımız, bildiğimiz gerçekten kişilikli çocuklar. İlerleyen yıllarda ilavelerle daha iyi yerlere çıkacağımızı düşünüyorum. Bu konuda yöneticilerimiz de bizlere destek veriyorlar. Bursa voleyboluna, TOFAŞ’a daha da büyük katkılar, daha da büyük başarılar kazandırmak için çabalarımız devam edecek. Önümüzdeki aylardan itibaren altyapılarda müsabakalarımız başlayacak. İnşallah bu başarıyı altyapılarda yaşarız. Çocuklarımıza güveniyoruz. Bizim için sezon bitmedi. Çalışmalarımız bu doğrultuda devam edecek” şeklinde ifadeler kullandı.

Takım adına konuşan Kaptan Suat Alemdar da, güzel bir sezon geçirdiklerini ancak sıralama açısından istedikleri yerde olamadıklarını vurgulayarak, “Biz kendi adımıza sezonu daha yukarılarda bitirmeyi hedeflemiştik. İlk 4 olmasa da 5-6. sıraları beklemiştik. Puan olarak çok fazla fark olmasa da sezonu hedefimizden aşağıda tamamladık. Ama geçtiğimiz gün takıma da şu cümleyi kullanmıştım. “Galibiyetin sevincini kutlamak güzeldir ama mağlubiyetlerden alınan tecrübeyi kutlamak daha güzeldir.” Bu sene ders oldu takım için. Hepsi karakterli, kişilikli, saygılı çocuklar. Tecrübe aldığımızı düşünüyorum. İdarecilerimize desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

İlgili Haberler

Beren Yeşilırmak İstanbul BBSK’da

admin

Karşıyaka’da görev dağılımı yapıldı

admin

Karşıyaka evinde Salihli’yi ağırlıyor

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası