Voleybol Plus

Sarıyer Bld. yeni sezonu açtı

Türkiye Voleybol Federasyonu Bayanlar 1. Ligi ekiplerinden Sarıyer Belediyespor, Alper Erdoğuş Baş Antrenörlüğünde ve Nurşan Güllü Yardımcı Antrenörlüğünde Bahçeköy Orman Fakültesi Kapalı Spor Salonu’nda yaptıkları antrenmanla yeni sezona merhaba dedi.

Kadın ve çocukları spora teşvik etme amaçlı sosyal sorumluluk projesi adı altında kurulan ve kurulduğu günden bu yana altyapısından spor dünyasına kazandırdığı on binlerce gençle birlikte temel hedefi doğrultusunda yükselerek sayısız başarıya imza atan Sarıyer Belediyesi Spor Kulübü Kadın Voleybol A Takımı’nın Şube Sorumlusu Özgür Akman konuyla ilgili şu açıklamalarda bulundu;

“Sevgili Sarıyer Voleybol Ailesi… Öncelikle, bunca zaman bizim yanımızda olan, bizi destekleyen siz değerli dostlarımıza teşekkürü bir borç biliriz. Hepinizin bildiği üzere Türk Voleybolunda yeni sezon başladı. Biz de 2018 – 2019 sezonunu açmış bulunmaktayız. Bu sürece kadar antrenmanlarımızı, alışma süreci doğrultusunda işlemeye devam ettik. Oluşturduğumuz yeni takımımız ve ekibimiz ile muhteşem bir uyum sağladık, çok güzel bir başlangıç yaptık. Yeni sezon tüm voleybol camiasına hayırlı olsun.”

Bir başka açıklama ise Kulüp Başkanı Hayrettin Dereli’den geldi. Sezonun açılışını ve takımı değerlendiren Başkan Dereli; “Biz, kadınların yaşamın her alanında var olabileceklerini savunan, “Kadın öğrenirse, çocuk da öğrenir” mantığıyla geleceğimiz çocuklarımız için bu projeyi sürdüren bir kulübüz. Sosyal sorumluluk projemiz olan Kadın Voleybol Takımımız, kurulduğu günden bu yana gerek altyapı takımlarıyla gerek A Takımı ile adından sıkça söz ettirmiş, birçok başarıya imza atmış, on binlerce çocuğu spora ve topluma kazandırmış ve ayrıca duyarlılık bazında toplumda birçok konuda farkındalık yaratmıştır. Sizlerin sevgisiyle ve sizlere olan sonsuz sevgimizle gün geçtikçe daha da büyümeye, yüz binlerce hatta milyonlarca çocuğun umudu olmaya, onlara aydınlık bir gelecek sunmak için çalışmalara devam edeceğiz. Bizler, sevgi ile beslenen kocaman bir aileyiz. Doğru habercilik mantığıyla haberlerimizi etik kurallar çerçevesinde yayınlayan tüm voleybol basınına minnettarız. Henüz sezon başlamadan sosyal medya hesaplarımızdaki destekleriniz ve güzel yorumlarınız için de çok teşekkür ediyoruz. Anladık ki, her şeyden önce biz sizlerle çok güzel bir aile bağı kurmuşuz. Başta Onursal Başkanımız Sn. Şükrü Genç olmak üzere tüm yönetim kurulu üyelerimizin sonsuz desteğiyle takımımız her zaman en iyi şartlarda tutulmuştur. Oluşturduğumuz yeni takımın enerjisi de performansı da oldukça yüksek. Antrenmanlar çok verimli işleniyor. Hocalarımıza bu titiz davranışlarından ötürü teşekkür ediyorum. Bu sezon bizim sezonumuz olacak. Her şey çocuklarımız için… Sarıyer Belediyesi Spor Kulübü ailesi olarak voleybol camiasındaki tüm dostlarımıza sakatlıksız ve başarı dolu bir sezon diliyorum.” dedi.

İlgili Haberler

Küçükyalı’da kaptana sürpriz doğum günü kutlaması

admin

Beylikdüzü’ne ABD’li pasör

admin

Zeren Spor sezona galibiyetle başladı

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası