Voleybol Plus

Salvador Hidalgo Oliva: Fenerbahçe sadece bir isim değil tüm dünyada bir marka

Fenerbahçe Erkek Voleybol Takımı’nın yeni transferi Salvador Hidalgo Oliva Fenerbahçe’nin resmi sitesine açıklamalarda bulundu. Transferi için çok mutlu olduğunu belirten Kübalı smaçör, çok çalışarak daha iyi olacaklarını ifade etti.

İlk olarak transferini değerlendiren Hidalgo, “Transferim biraz uzun sürdü ve gecikme yaşandı. Ama sonunda halloldu. Bu yüzden çok mutluyum. Türkiye’de daha önce 2011-2012 sezonunda Galatasaray’da oynadım. O zamandan beraber oynadığım Ferhat, Ulaş, Cango, Cengiz var. Aynı zamanda Türkiye’de şu anda oynayan bazı isimleri de tanıyorum. Halkbank’tan arkadaşlarım da var. O dönemden hatırladığım kadarıyla biraz Türkçem var. Onun dışında transferim gerçekleştiği için çok mutluyum. Çalışıp daha iyi olacağız.” şeklinde konuştu.

Çok büyük bir camiaya geldiğinin altını çizen Salvador Hidalgo Oliva, sözlerini şu şekilde sonlandırdı:

“Türkiye’nin en büyük kulüplerinden birisine geldim. O yüzden çok heyecanlıyım. Sadece voleybol değil birçok branşı olan büyük bir camiaya geldim. Fenerbahçe sadece bir isim değil tüm dünyada bir marka.”

İlgili Haberler

Ziraat Bankkart set verdi puan vermedi

admin

Fenerbahçe’den net skor

admin

İstanbul BBSK çok rahat

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası