Voleybol Plus

Rüya Takıma Türkiye damgası

2023 yılı için ”Rüya Takım ” oylaması sona erdi. Volley Box’ta kullanılan oylarda Filenin Sultanları damgasını vururken, Zehra Güneş listeye giremedi. Baş antrenör Santarelli en iyi baş antrenör listesinde zirvede yer almayı başardı.

Başantrenör Santarelli zirvede
Başantrenör oylamasında birçok antrenörün yer almasına karşılık zirvede A Milli Kadın Voley Takımı ve Imoco’nu başantrenörü Daniele Santrelli yüzde 55 ile zirvede yer aldı. Fenerbahçe ve VakıfBank başantrenörleri Lavarini ve Guidetti 3. ve 4. sırada kendilerine yer buldular.

En iyi pasör çapraz Melissa Vargas
Rüya Takım en iyi pasar çapraz oylamasında Melissa Vargas rakiplerine fark atarak 1. sırada yer aldı. Vargas oylamada yüzde 40 oy alırken, Boskovic yüzde 23 ile 2. , Egonu ise yüzde 11 ile 3. sırda kendine yer buldu.

1) Melissa Vargas / 1078 oy (40%)
2) Tijana Boskovic / 621 oy (23%)
3) Paola Egonu / 299 oy (11%)
4) Isabelle Haak / 147 oy (5%)
5) Ebrar Karakurt / 100 oy (4%)

Zehra Güneş listeye giremedi
Orta oyuncu oylamasında Zehra Güneş listeye giremedi. Fenerbahçe’nin yıldızı Eda Erdem listede ilk sırada yer alamyı başardı. Erdem’i Ana Carol takipederken, yıldız oyuncu Zehra Güneş listeye 23 oy ile dahil olamadı.

İşte 2023’ün Rüya Takımı;

PASÖR: Joanna Wolosz
PASÖR ÇAPRAZI: Melissa Vargas
SMAÇÖR: Hande Baladın
SMAÇÖR: Gabi Guimaraes
ORTA OYUNCU: Eda Erdem
ORTA OYUNCU: Ana Carol
LİBERO: Gizem Örge

Daniele Santarelli

İlgili Haberler

Türkiye, Azerbaycan ve Gürcistan dostluk maçları devam ediyor

admin

Üstündağ: Her türlü seçenek masada

admin

Nilay Karaağaç TRT SPOR’a konuştu

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası