Voleybol Plus

Lüleburgaz’da fabrika voleybol okulu açıldı

Kırklareli’nin Lüleburgaz İlçesinde Fabrika Voleybol Okulu açıldı.

Türkiye’de 6-12 yaş arasındaki tüm çocukları voleybol ile tanıştırmayı ve ülkemizdeki lisanslı sporcu sayısını artırmayı hedefleyen Fabrika Voleybol’un, yeni okulu, Lüleburgaz’da, çalışmaların gerçekleşeceği LYFA Tesisleri Spor Salonu’nda başladı. Fabrika Voleybol Okulunun açılması dolayısıyla düzenlenen törene Lüleburgaz Belediye Başkan Vekili Günseli Solak, Başkan Yardımcıları Tesisler müdürü, öğrenci velileri, Kırklareli ve Hayrabolu’dan gelen sporcu öğrenciler, Lüleburgaz’da çeşitli okullardan katılan 6-12 yaş öğrenciler katıldı.

Fabrika Voleybol Okulunun baş antrenörü Ahmet Kamil Hayta ” Lüleburgaz’a böyle bir Fabrika Voleybol okulunu kazandıran Voleybol Federasyonu’na, emekli beden eğitimi öğretmeni Voleybol Antrenörü Hikmet Akkoyuna teşekkür ederim Geleceğin sporcularını yetiştirecek olan voleybol fabrikamızda Başantrenör Ahmet Kamil Hayta,antrenör Murat Gücüm antrenör Yusuf Yenilmez antrenör beden eğitimi öğretmeni Sevilay Öztürk ile güçlü uzman kadroyla çalışmalara başladık. Kısıtlı sayıda sporcu kaydı yapılacak olup çalışmalarımızın başında kayıtlarını yaptırmaları öneririm” dedi.

İlgili Haberler

Halkbanklı yıldız kızlar finalde

admin

Lokman Hekim, Türkiye şampiyonu oldu

admin

Erzincan’da Genç Kızlar müsabakaları başladı

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası