Voleybol Plus

Küçük erkeklerde Çerkeş Türkiye Şampiyonası bileti aldı

Okul Sporları faaliyet programında yer alan ve 6-10 Mayıs 2017 tarihleri arasında Çorum’da düzenlenen yarı final grup müsabakalarında Çankırı’yı temsilen katılan Çerkeş 80. Yıl Cumhuriyet Ortaokulu, Küçük Kız-Erkek Voleybol takımları başarıdan başarıya koşuyor. Çekişmeli geçen mücadelede Küçük Erkekler son maçta Konya’yı mağlup ederek ilk 8 takım arasından Türkiye Şampiyonasına yükselmeyi başardı. 

Çerkeş 80. Yıl Cumhuriyet Ortaokulu 3 Haziran tarihinde Fethiye’de yapılacak olan Türkiye Şampiyonasında boy gösterecek.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ekrem Gerginci:ö Çerkeş 80. Yıl Cumhuriyet Ortaokulu Erkek takımımızı gönülden kutluyorum. Türkiye finallerinde de ilimizi en iyi şekilde temsil edeceklerine inanıyorum. Antalya Fethiye’de Türkiye Şampiyonası’nda mücadele edecek olan sporculara ve başarılarında büyük emeği olan Voleybol Antrenörü Halil Yücer ve Beden Eğitimi Öğretmeni Mahmut Akbaş’a teşekkür ediyorum” dedi.

İlgili Haberler

Ziraat Bankası’nın yıldızları turlayarak parladı

admin

Karşıyaka’dan TVF’ye çağrı

admin

Ziraat Bankası, Alt Yapılar Türkiye Şampiyonası’na damga vurdu

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası