Voleybol Plus

Serik’te şampiyonlar belli oldu

Antalya’nın Serik İlçesi’nde düzenlenen Liseler Arası Genç Kızlar ve Erkekler Voleybol Turnuvası’nda şampiyonlar belli oldu.

Serik Okul Sporları Tertip Komitesi tarafından organize edilen Liseler Arası Genç Kızlar ve Erkekler Voleybol maçları 21-25 Kasım 2016 tarihlerinde Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü 100’üncü Yıl Spor Salonu’nda yapıldı. Turnuva sonucunda Genç Kızlar’da Özel Akdeniz Yükseliş Anadolu Lisesi birinci, Atatürk Anadolu Lisesi ikinci, Serik Anadolu Lisesi üçüncü, Yunus Emre Anadolu Lisesi dördüncü oldu. Genç Erkekler’de Atatürk Anadolu Lisesi birinci, Serik Anadolu Lisesi ikinci, Yunus Emre Anadolu Lisesi üçüncü, Çandır Çok Programlı Anadolu Lisesi dördüncü oldu.

Ödül töreninde konuşan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mevlüt Özen, “5 gün boyunca çok güzel ve heyecanlı karşılaşmalar izledik. Genç Kızlar’da ilk 3 takım, Genç Erkekler’de ise ilk 2 takım Antalya Voleybol İl Birinciliği karşılaşmalarında ilçemizi temsil edecek” dedi.

Törende dereceye giren takımlara kupa ve madalyaları verildi.

İlgili Haberler

Festival Voleybol Gençler Türkiye Şampiyonası başladı

admin

Halkbanklı gençlerden çifte galibiyet

admin

Sivas’ta Okul Sporları Genç A Kız-Erkek Voleybol Yarı Final Müsabakaları sona erdi

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası