Voleybol Plus

Kadıköy’de plaj voleybolu turnuvası başlıyor

Kadıköy Belediyesi, 16-17-18 Ağustos tarihlerinde Kalamış Sahili’nde plaj voleybolu turnuvası düzenliyor. 20 yaş altı genç kızlar, 21 yaş altı genç erkekler ve eski profesyonel voleybolculardan oluşan takımlar, Kalamış sahilindeki kumlarda kıyasıya yarışacak.

İstanbul’un şehir içinde kalan nadir plajlarından biri olan Kalamış Sahili, plaj voleybolu turnuvasına ev sahipliği yapacak.

Kadıköy Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından düzenlenen turnuvada 3 kuşak voleybolcular ter dökecek. U21 erkek, U20 kadın ve voleybola katkı sağlamış olan efsane voleybolculardan (veteranlar) oluşan üç kategorinin yer alacağı turnuvada, her kategoride 16 takım yarışacak.

Turnuvada dereceye girenlere ödüller verilecek.

Veteranların yer alacağı kategoride erkek oyuncuların en az 40 yaşında olması ve 2 erkek 1 kadından oluşacak takımda üç oyuncunun toplam yaşının en az 101 olması gerekiyor.

Kadıköy Belediyesi Plaj Voleybolu Şampiyonası’nda, Pal Station Radyosu DJ.’leri voleybol severleri coşturacak. HDI Sigorta ana sponsorluğunda, Red Bull ve Özlem Kristal’in katkıları ile hayata geçen projenin basın sponsoru olarak KRT TV yayın yapacak.

Kalamış Plaj Voleybolu tesisinde bugün (15 Ağustos 2019) yapılan basın toplantısı ve kura çekimine Organizatör Ahmet Şimşir, Kadıköy Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Oltulu, İstanbul Voleybol İl temsilcisi Erdal Fındık, FIVB Hakemi Erdal Akıncı, plaj voleybolunun başarılı sunucusu İlker çeteci ve 20 civarında medya mensubu katıldı.

3 gün sürecek plaj voleybolu turnuvasında oynacak isimler şu şekilde;

U21 ERKEKLER
Onur-Nurullah,
Halis-Ozan,
Arda-Taha,
Yankı-Emir,
Doruk-Oktay,
Deniz-Efe,
Mert-Baran,
Tarık-Can,
Atakan-Barış,
Ekber-İbrahim,
Erkan-Eyüp,
Kürşat-Samet,
Yiğit-Berk,
Furkan-Burak,
Kubilay-Ertuğrul,
Onur-Kami
U20 KIZLAR
Öykü-Ceyda,
Derin-Eylül,
Sinem-Selen,
Bensu-Ilgın,
Nehir-Yağmur,
Göksu-Ayşe,
Irmak-Alev,
Sudenaz-İrem,

VETERANLAR
Özkan-Ahmet-Burcu
Kemal-Akif-Deniz
Hakan-Yıldırım-Menice
Alper-Muzaffer-Elif
Hasan-Adil-Medine
Altan-İlker-Öykü
Mustafa-Kamil
Zafer-Bülent-İrem
Alattin-Ahmet-Vildan

İlgili Haberler

Plajda Aydın Cup sona erdi

admin

FIVB Plaj Dünya Turu 1 Yıldızlı Samsun Etabı’nda 2. gün sona erdi

admin

Ceylin Sayar-Su Şimdim İkilisi, U18 Avrupa Şampiyonası’na Veda Etti

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası