Voleybol Plus

TVF Plaj Voleybolu 1. Altyapı Gelişim Kampı sona erdi

TVF Plaj Voleybolu Milli Takımları altyapı çalışmaları kapsamında; alt yaş kategorilerinde yer alan sporcuların teknik değerlendirme ile performans ölçümleri yapılarak; TVF Plaj Voleybolu Milli Takımları altyapı kadrosunu oluşturacak isimlerin belirlenmesinin hedeflendiği gelişim kamplarının birincisi; 31 Ocak – 5 Şubat 2018 tarihleri arasında Antalya’da Plaj Voleybolu Milli Takımlar Altyapı Antrenörü Ahmet Tuncay yönetiminde gerçekleştirildi.

Plaj Voleybolu Milli Takımlar Altyapı çalışmaları, TVF Plaj Voleybolu Milli Takımları Altyapı Antrenörü Ahmet Tuncay yönetiminde; Mart – Nisan aylarında, 2002-2003 doğumlu sporcuların yer alacağı ikinci altyapı kampı ile devam edecek.

TVF Plaj Voleybolu Milli Takımları Altyapı Antrenörü Ahmet Tuncay; “Hazırlıklarımıza Mart-Nisan aylarında 2002-2003 doğumlu sporcuların yer alacağı ikinci kamp ile devam edeceğiz. Karma olarak gerçekleşecek olan üçüncü ve son kampın ardından ise; seçilecek olan sporcular, TVF Plaj Voleybolu Milli Takımı aday kadrosu belli olacak.” dedi.

İlgili Haberler

Ludwig-Walkenhorst çifti finalde !

admin

Larissa/Talita namağlup bir üst turda

admin

TVF Plaj Voleybolu Kulüpler Ligi Teknik Toplantısı Yapıldı

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası