Voleybol Plus

İstanbul Voleybol Plaj Voleybolu’nda finallere kaldı

2010 yılında kurulan ve bu sezon Erkekler Bölgesel ligde İstanbul Şampiyonu ve 2.lige terfi maçlarında 2. olmayı başaran İstanbul Voleybol Kulübünde bir büyük başarıda plaj voleybolunda geldi.

Kulüpler Plaj Voleybolu ligine Bayan ve Erkeklerde katılan İstanbul Voleybol, bayanlarda son 16’ya kalmaya hak kazandı.

Mihrican Alıosman Mehmed , Damla Tilki ve Betül Dinç’ten oluşan takımla mücadele den İVK’nın kızları çift devre oynanan maçlar sonunda ligi 3.sırada tamlayarak Sinop'ta yapılacak tüm gruplardan gelecek Türkiye'nin en iyi 16 takımın katılacağı finallere katılma hakkı kazandı.

İlk kez katıldıkları Plaj Voleybolu Kulüpler liginde , İstanbul Voleybol'un bayanlarda oynadıkları iki maçta da Beşiktaş yenmesi ve Beşiktaş önünde ligi tamamlaması kulüpte büyük sevinç yarattı.

Kulüp önümüzdeki sezon Erkekler Türkiye 2.Liginde oynamaya hak kazanan A Erkek takımı ve Türkiye Finallerine kalan A Bayan Plaj Voleybolu takımı için sponsorluk arayışlarını sürdürmekte.

Kulüp Başkanı Nüket Yolaç, “Kızlarımızı tebrik ediyorum, haftada 3-4 gün plajda antrenman yapan profesyonel plaj oyuncularına karşısında ilk kez kumda oynayan ve antrenman yapma imkanı bulamayan kızlarımız çok başarılı oldu.Salonda erkek takımımız 2.lige terfi hakkı kazandı bu başarılar hiç bir sponsor olmadan hiç desteksiz başarabildiklerimiz eğer desteğimiz olursa bu başarıların çok üzerine çıkacağımızdan şüphem yok umarım bizi destekleyecek kurum ve/veya kişiler bulabiliriz”

dedi.

İlgili Haberler

Samsun Lojistik memleketinde yarı finalde

admin

Nefes Festivali başladı

admin

Ludwig-Walkenhorst çifti finalde

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası