Voleybol Plus

İlkin ve Dilara’dan kalp sağlığına destek:

Kalp sağlığına farkındalık yaratmak amacıyla, Liv Hospital’ın öncülüğünde sosyal sorumluluk projesi gerçekleştirildi. Bebek sahilinde düzenlenen organizasyona Galatasaray Bayan Voleybol Takımı oyuncularından İlkin Aydın ve Dilara Gedikoğlu katıldı.

Bebek sahilinde başlayan yürüyüşte organizasyona katılanlar 3.244 adımın ardından yeniden başlangıç noktasına döndü ve toplamda 6 bin 488 adım atıldı.

Galatasaray Bayan Voleybol Takımı oyuncularından İlkin Aydın ve Dilara Gedikoğlu yürüyüşün ardından Galatasaray Televizyonu’ndan İbrahim Demir’e organizasyonu değerlendirdi.

İlkin Aydın, “Önemli ve farkındalık yaratacak güzel bir organizasyon bence. Çünkü herkesin, sağlık için artık hayatında belli bir zaman ayırması gerekiyor. “Sağlık için spor” lafı da sanırım oradan geliyor. Biz de antrenmandan çıktık ve hemen bu organizasyona geldik. Emeği geçenlere teşekkür ederiz” ifadelerini kullanırken Dilara Gedikoğlu ise “Ben de İlkin’in söylediklerine katılıyorum, sağlık için spor oldukça önemlidir. Yürüyüş de çok önemli bir şey aynı zamanda. Eğer profesyonel sporcu olmak istiyorsanız mutlaka kalp kontrollerinden geçmeniz gerekiyor. Biz de geldik yürüyüş yaptık güzel bir gün oldu bizim adımıza” şeklinde konuştu.

İlgili Haberler

Bursa BŞ’den özel ziyaret

admin

Ali Koç’tan Voleybol Medya Günü’nde açıklamalar

admin

THY’den Emily Maglio’ya veda

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası