Voleybol Plus

Hilal Kocakara-Gülce Güçtekin: Ne mutlu ki; bu büyüklüğü çok küçük yaşta fark ettik

Fenerbahçe Dergisi’nin bu ayki sayısında, Yıldız Voleybol Takımı’nın pasörü Hilal Kocakara ile liberosu Gülce Güçtekin oldu. Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesisleri’ndeki röportajda sporcular, şampiyon oldukları 18 Yaş Altı Kızlar Balkan Şampiyonası’ndan, üçüncü bitirdikleri geçen sezonu, hedeflerini ve hayallerini anlattı:

Röportajdan derlenen spotlar şöyle:

01: Hilal Kocakara: Biz U16’yız ama U18 takımlarıyla oynadık. Rakiplerimizi domine etmeyi başardık ve Karadağ, Arnavutluk, Makedonya ve son olarak da ev sahibi Kosova’yı puan vermeden geçerek ikinci kez şampiyonluğa ulaştık.

02: Gülce Güçtekin: Burada şöyle bir ortam var; A Takım oyuncularıyla neredeyse iç içeyiz ve inanıp çalışırsak neler elde edebileceğimizi sürekli görebiliyoruz. Bu müthiş bir imkan. O yüzden burada olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum.

03: Hilal-Gülce: En iyisi Fenerbahçe! Ailemiz de böyle düşünüyordu ki, Fenerbahçe bünyesinde spor yapmamıza imkan sağladılar. Bize ne mutlu ki bu büyüklüğü çok küçük yaşta fark ettik ve bu yolun yolcusu, emekçisi olduk

İlgili Haberler

2019 Midiler Kategorisi Altyapı Türkiye Şampiyonası Sona Erdi

admin

Kepirtepe Anadolu Lisesi öğrencileri grup maçları için Balıkesir’e gitti

admin

Yıldız Kızlarda şampiyon Rota Koleji

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası