Voleybol Plus

Fenerbahçe altyapısına online başvurular başlıyor

Tüm dünyayı saran ve ülkemizi de etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle alınan önlemler kapsamında bir süre altyapı seçmeleri yapamayan Fenerbahçe Voleybol Şubesi, www.fenerbahce.org üzerinden yayınladığı online başvuru formu ile voleybol altyapı yapılanması kapsamında sporcu taramalarına kaldığı yerden devam ediyor.

Koronavirüs gündemi doğrultusunda, “İnsan sağlığı her şeyden önemlidir” diyen, bunu sürecin en başından itibaren her fırsatta dile getiren Fenerbahçe Kulübü, pandemi sürecinde tüm spor şubelerinde ve departmanlarındaki faaliyetlerini en aza indirgemişti. Sporcular bu süreçte antrenmanlarına bireysel olarak evlerinde devam etmişti.

Fenerbahçe altyapısından yetişen sporcular, kulübümüze ve Türk Voleybol’una başarı ile hizmet edecek şekilde adımlarını atan takımları; bu bağlamda online tarama gerçekleştirerek uygun görülen adaylar, antrenmanların başlaması halinde, antrenörler tarafından ilgili altyapı kategorisinde deneme antrenmanına davet edilecektir.

İlgili Haberler

Melisa Ayas ve Batuhan Kaynak Fenerbahçe Altyapısı’na seçildi

admin

Karespor 2. yılında şampiyon oldu

admin

Simge Elektronik Sahabiye Türkiye Finalleri’nde

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası