Voleybol Plus

Guidetti’den destek çağrısı

23 Ağustos – 8 Eylül arasında düzenlenecek olan Avrupa Kadınlar Voleybol Şampiyonası için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Macaristan, Polonya ve Slovakya’nın yanı sıra ev sahiplerinden olan ülkemizde Ankara Spor Salonu’nda oynanacak EuroVolley’e sayılı günler kaldı.

Tanıtım çalışmaları kapsamında hazırlanan videoda, A Kadın Milli Takımımızın başantrenörlüğünü yapan Giovanni Guidetti yer aldı.

Ev sahibi olmanın avantajlarına dikkat çeken Guidetti, tüm Ankara seyircisini takımımıza destek olmak adına Ankara Spor Salonu’na davet etti:

“Biz bir takımız; birlikte yorulur, birlikte güler, birlikte ağlarız. Tek bir kalp gibi atarız, çünkü “Doğamızda Var!” Şimdi sıra sizde! Bizi tribünden destekleyin, bu yolu birlikte yürüyelim. Zaferi, onuru, mücadeleyi birlikte yaşayalım. Dünyaya sesimizi birlikte duyuralım. Haydi! Sizi bekliyoruz. Çünkü biz birlikte büyük bir takımız. Şimdi destek zamanı!”

İlgili Haberler

Maça Doğru: Türkiye – A.B.D.

admin

Arkas’ta milli gurur

admin

Filenin Sultanları, Avrupa Şampiyonası’nda 4’te 4 Yaptı

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası