Voleybol Plus

Başkan İlker Aycı’dan THY’ye ziyaret

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı, aynı zamanda Türk Hava Yolları Spor Kulübü’nün de Başkanı olan Sayın İlker Aycı, dün yapılan antrenmanda (16 Ağustos 2019) Türk Hava Yolları Spor Kulübü A Kadın Voleybol Takımı ile bir araya geldi.

Başkan Aycı, Eylül ayında gerçekleşecek olan Balkan Kupası ile sezona başlayacak olan ekibi ziyaret ederek, çalışmaları izledi.

Aycı, ziyaret kapsamında yaptığı açıklamada, “Öncelikle, Türkiye’nin bayrak taşıyıcı havayolu ve en değerli markası olan Türk Hava Yolları çatısı altında faaliyet gösteren Türk Hava Yolları Spor Kulübü’ne hepiniz hoş geldiniz. Burası bir kulüpten öte, bir ailedir. Ailemizin her ferdi bizim için çok önemli ve değerlidir. Bu seneki hedeflerimiz geçtiğimiz sezonlara göre çok daha büyük. Buradaki herkesi, bu hedeflere katkı sağlayacağına inandığımız için kadromuza dahil ettik. Herkesin, tüm sezon boyunca ailemizin bir ferdi olduğu bilinciyle, iyi niyetle, büyük bir özveri ve azimle çalışmasını istiyorum. Bunları yaptığınız sürece sonuç kendiliğinden gelecektir. Herkese sağlıklı, başarılı ve hayırlı bir sezon diliyorum.” dedi.

İlgili Haberler

Celal Demirbilek’ten haber var

Murat Yücekök

Erdoğan Teziç’i kaybettik

Murat Yücekök

Buse Melis Kara ile yeni sezon öncesi…

Murat Yücekök

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası