Voleybol Plus

Furkan Aydın: Bolu’da takım oluyoruz

Halkbank Erkek Voleybol Takımı’nın Bolu kampı tüm hızıyla devam ediyor.

Kondisyon antrenörlerinin hazırladığı program dahilinde yoğun bir tempoda ter döken sporcular, teknik heyetin salon için çizdiği program dahlinde de salonda antrenman yapıyor.

Bir yıllık aradan sonra Halkbank A Takımı’na yeniden dönen genç orta oyuncu Furkan Aydın yaptığı kamp değerlendirmesinde, yorgun ama mutlu bir süreç geçirdiklerini söyledi.

Daha önceki yıllarda olduğu gibi yine sezon hazırlıklarına Bolu’da yaptıkları kampla start verdiklerini ifade eden genç yetenek, “Bolu kampını ölçümlere dikkate alarak sürdürüyoruz. Yoğun bir tempo içerisindeyiz. Bu sene farklı, yeni arkadaşlarla beraberiz. Burada yaptığımız kamp, oyuncuların birbirilerini daha iyi tanımaları ve takım olmak adına çok efektif bir işlev yapacak, buna inanıyoruz. Organizasyon iyi, koşullar üst düzeyde. Bize düşen konsantre bir şekilde, tam kapasite ile çalışmak. Genç, dinamik bir Halkbank geleceğinin işaretlerini şimdiden görüyoruz” dedi.

İlgili Haberler

Akseki anısına voleybol turnuvası

admin

Osmaniye’de kurumlar arası voleybol turnuvası sona erdi

admin

Polen Uslupehlivan ve İzzet Ünver: “Mutluyuz; çünkü aşığız”

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası