Voleybol Plus

Volkan Döne: Eğlenerek güçleniyoruz

Halkbank Erkek Voleybol Takımı’nın Bolu kampı devam ediyor. Takımın tecrübeli oyuncularından milli libero Volkan Döne kamp ve gündemle ilgili açıklamalarda bulundu.

Ülkede devam eden orman yangınlarının üzüntüsünü yaşadığını ifade eden Döne şunları söyledi:

“Memleketimiz orman yangınlarıyla savaşıyor. Burada ter döken tüm vatandaşlarımıza Allah kuvvet versin, ülkeme geçmiş olsun diyorum. Bedenen olmasak da kalben onların yanındayız.”

Kamp verimli

Kampın verimli geçtiğini dile getiren milli libero, “Takım önemli bir değişim geçiriyor. Aramıza bir çok arkadaşımız katıldı. Onlarla birlikte hem eğlenceli zaman geçiriyor hem birbirimizi tanıyor, gelişiyor, güçleniyoruz” diye konuştu.

“Teknik ve taktik çalışmalar bizi birbirimize daha çok yaklaştırıyor” diyen Döne, “Eksik yanlarımızı tespit edip bunların üzerinde duruyoruz. Yorucu ama iyi gidiyor. Çünkü biz hedefleri olan bir kulübün parçalarından biriyiz. Bu hedeflere ulaşmanın yolunun çalışmaktan geçtiğini herkes iyi biliyor. Buradaki emeklerin karşılığını sezon içinde alacağımıza inanıyoruz” diye konuştu.

Filenin Sultanları gururumuz

A Bayan Milli Takım’ın Tokyo Olimpiyat Oyunlarında çok iyi mücadele ettiğini, elinden geleni yaptığını ve müthiş galibiyetler aldığını ifade eden Volkan Döne, “En göze çarpan yanı üst düzey mücadele etmeleriydi. Bu gayretle çeyrek finale yükselip kendilerini bir kez daha kanıtladılar. Kore karşısında talihsiz bir yenilgi aldıklarına inanıyorum. Canları sağolsun, bize bu gururu yaşattılar. Hepsinin eline, emeğine sağlık hiç üzülmesinler. Bir sonraki olimpiyat oyunlarında kürsüye çıkacaklar. Buna yürekten inanıyorum” ifadeleriyle Filenin Sultanlarına destek verdi.

İlgili Haberler

Voleybol Antrenörleri Derneği (VAD) aktif hayata geçiyor

admin

Galatasaray’ın Trendyol’dan alacağı ücret belli oldu

admin

Fenerbahçe 2. Lig Erkek ve Genç Erkek Takımları’nın başantrenörü Ali Yılmaz oldu

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası