Voleybol Plus

FIVB Genel Direktörü Azevedo: TVF Organizasyonları, Dünyanın en iyisi

Türkiye’nin ev sahipliğinde düzenlenen 2022 FIVB Kadınlar Kulüpler Dünya Şampiyonası için Antalya’da bulunan FIVB Genel Direktörü Fabio Azevedo, Türkiye Voleybol Federasyonu’ndan övgü dolu sözlerle bahsetti.

TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ile bir araya gelen Azevedo, “Sayın Başkan, 2022 yılının sonuna geldik. Bu yıl dünyanın en önemli şehirlerinde birçok farklı (kadın-erkek) yaş kategorilerinde organizasyonlar yapıldı. Yapılan bu organizasyonların içinde sadece iki organizasyon tam anlamıyla mükemmeldi. Bir tanesi Ankara’da düzenlenen Milletler Ligi Finalleri, diğeri de Antalya’nın ev sahipliği yaptığı Kulüpler Dünya Şampiyonası’ydı. Bu iki organizasyonun düzenlenmesinde standartları öyle yüksek tuttunuz, organizasyonda yer alan sporcular ve resmi görevliler sunduğunuz koşullarla öyle memnun ettiniz ki; tüm katılımcılar bütün organizasyonların Türkiye’de yapılmasını arzu ediyor.” dedi.

İlgili Haberler

Şahin Kardeşler’in başarısı

admin

Jan de Brandt 8 dil biliyor oyuncularını Türkçe uyarıyor

admin

Atamızı saygıyla anıyoruz

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası