Voleybol Plus

Üstündağ’dan Halkbank’a Ziyaret !

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ve TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu, Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarete; Halkbank Genel Müdür Yardımcısı ve TVF Dış İlişkilerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ergin Kaya ile Halkbank Genel Müdür Yardımcısı, TVF Lig Kurulu Koordinatörü ve Halkbank Spor Kulübü Başkanı Selahattin Süleymanoğlu da katıldı.

Gerçekleşen görüşmede; altyapılarda voleybola katkı sağlanması ve geliştirilmesi konularının üzerinde durulurken; Türkiye ve Avrupa voleybolundaki güncel konular ve gelişmeler ele alınıldı.

Geçmişte voleybola yaptığı katkı, destek ve yatırımlarından dolayı Halkbank Spor Kulübü’ne teşekkürlerini ileten Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Halkbank Spor Kulübü ile voleybolun gelişimiyle ilgili projeler hakkında da fikir alışverişinde bulunuldu.

Görüşmenin sonunda; Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Halkbank Genel Müdürü Arslan’a plaket ve üzerinde adının yazılı olduğu milli takım formasını hediye etti.

İlgili Haberler

TVF’den 19 Mayıs için kutlama mesajı

admin

Samantha Bricio 14/16’ya konuk oldu

admin

Çektiği fotoğrafı milyonlar paylaştı

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası