Voleybol Plus

Fenerbahçe Opet’in yeni sponsoru Tirebolu 42 Çay

Fenerbahçe ile Tirebolu 42 Çay arasındaki iş birliği güçlenerek devam ediyor. Varılan yeni anlaşma ile Tirebolu 42 Çay, Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı’nın Tayt Üzeri Sponsoru oldu.

Bugün oynanacak olan Misli.com Sultanlar Ligi 17. Hafta maçıyla başlamak üzere 2022-2023 Voleybol Sezonunun kalan süresinde sarı-lacivertlilerin taytlarının üzerinde Tirebolu 42 Çay logosu yer alacak.

Sarı-lacivertlilerden yapılan açıklamada, “Ailemizin önemli bir parçası olan Tirebolu 42 Çay, aynı zamanda Fenerbahçe Futbol Akademi Takımlarımızın forma kol sponsoru ve Fenerium’un da lisanslı üreticisi.

Tirebolu 42 Çay’a vermiş oldukları destekten dolayı teşekkür ediyor, anlaşmanın her iki taraf için de hayırlı olmasını diliyoruz” denildi.

Tirebolu 42 Çay Hakkında

Tirebolu 42 Çay, 1992 yılında Giresun’un Tirebolu ilçesinde kuruldu.

İsmini eşsiz doğasıyla Tirebolu’dan ve Kurtuluş Savaşı mücadelesine katılan 42. Alay’dan alan Tirebolu 42 Çay, Türk sporunun ve sporcusunun yanında olmaya devam ediyor.

30 yıldır değişmeyen kalite standartı ve eşsiz lezzetiyle kendi tiryaki kitlesine sahip olan Tirebolu42 Çay, sektördeki payını gün geçtikçe genişletmektedir. Doğu Karadeniz bölgesinin batısında bulunan genç ve dolayısıyla verimli çay bahçelerinden toplanan en kaliteli çay yapraklarını sevgi ve emekle işleyen Tirebolu 42 Çay, günlük 100 ton işleme kapasitesine sahip. Türk Çayı olarak dünyaya nam salan siyah çayı, çayların en özeli beyaz çayı ve tüm lezzetlerini “Herkese Bizden Çay” sloganıyla çayseverlerle buluşturmaktadır.

İlgili Haberler

Haftanın hakemleri ve gözlemcileri

admin

Ergün Güler: Spora yatırım yapıyor olmaktan çok mutluyuz

admin

Manşet Voleybolun Sesi 12 Yaşında

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası