Voleybol Plus

Candan Sürengöz: Hedeflediğimiz yerde ligi bitirdik

Kale 1957 Spor kulübünün tecrübeli oyuncusu Candan Sürengöz ile başarı dolu sezonu değerlendirdik.

Türkiye Kadınlar Voleybol 1.Liginde fırtına gibi esen Kale 1957 Spor Kulübünün tecrübeli oyuncusu Candan Sürengöz tecrübesiyle takıma güç katan sporcuların başında geliyor. Bir çok takımda forma giyen Candan Sürengöz lig boyunca bir üst lige çıkabilmek için takım olarak adeta savaştıklarını ifade etti.

KENDİNİZİ TANITIR MISINIZ?
CANDAN SÜRENGÖZ: Merhaba Candan Sürengöz ben 25.09.1990 İzmir doğumluyum. Manisa Celal Bayar üniversitesi beden eğitimi ve voleybol antrenörlüğü mezunuyum. Hobilerim zıpkınla balık avı olta balıkçılığı kitap okumak ve alışveriş yapmak.

VOLEYBOLA NASIL BAŞLADINIZ?
CANDAN SÜRENGÖZ: Voleybol ilkokulda beden eğitimi öğretmenimin boyum uzun olduğu için seçmesiyle başladım.

OYNADIĞINIZ KULÜPLER?
CANDAN SÜRENGÖZ: Göztepe alt yapısında voleybola başladım. Denizlispor, Arkas, Çanakkale Belediyespor, Rota Koleji, Alaşehir Belediyesi, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Salihli Belediyesi, Bolu Belediyesi ve son olarak ta Kale 1957 Spor Kulübü formasını giydim.

KALE 1957 SPOR KULÜBÜ HAKKINDA DÜŞÜNCELERİNİZ?
CANDAN SÜRENGÖZ: Ortak hedefleri olan gerek yönetim , gerek teknik kadro ve sporcular ve en önemlisi taraflarımız ve Çan halkının desteği ile saha içerisin de ve dışarıda da bir bütün olarak bu hedeflere gerekli adımları attık.

KULÜP YÖNETİMİNİN SİZLERE YAKLAŞIMINI DEĞERLENDİRİR MİSİN?
CANDAN SÜRENGÖZ: Kulüp yönetiminin desteğini sezon başından beri her anımızda hissettik, gerek saha içinde gerek saha dışında bize karşı yaklaşımlarıyla motivasyonumuzu arttırdılar.

NORMAL SEZONU DEĞERLENDİRİR MİSİNİZ?
CANDAN SÜRENGÖZ: Sezon boyunca hedefimiz doğrultusun da ligi ve yarı finalleri 1. olarak bitirdik. Hakkımız olan bir üst lige çıkmak için bütün azmimizle savaştık…

NORMAL SEZONDA EN ZORLANDIĞINIZ KARŞILAŞMA?
CANDAN SÜRENGÖZ: Yarı final de oynadığımız son maç olan Kuzeyboru karşılaşmasında 2-0 geriden gelip 3-2 maçı almamız bence bu sezonun en önemli ve en zor maçıydı.

PLAY-OFF YARI FİNAL KARŞILAŞMALARI HAKKINDA DÜŞÜNCELERİNİZ?
CANDAN SÜRENGÖZ: Hemen hemen her takımın birbirine denk olduğu , o gün hangi takımın motivasyonu yüksekse o takımın doğru taktik ile sonuca ulaştığı bir play off geçirdik. Olmamız gereken bir sıralamada bitirdik yarı finalleri…

ÇAN İLÇESİ HAKIKINDA DÜŞÜNCELERİNİZ?
CANDAN SÜRENGÖZ: Küçüçük ve sıcacık bir ilçe… Halkıyla iyi kalpli yardımsever insanlarıyla… Çanımız canımız 🙂

TAKIM İÇERİSİNDEKİ ARKADAŞLIĞI NASIL BULUYORSUNUZ?
CANDAN SÜRENGÖZ: Saha içerisinde ve dışarıda zaman ilerledikçe daha da takım olmuş daha da inanmış ve bu inancını her zaman iyi günün de kötü gününde de sahadaki başarı için harcamış bir takım …

İLÇEDE ZAMANINIZ NASIL GEÇİYOR VE SİZE GÖSTERİLEN İLGİ NASIL?
CANDAN SÜRENGÖZ: Gün içerisin de boş kalan vakitlerim de burada tanıdığım güzel kalpli insanlarla vakit geçiriyorum… Çok yardımsever insanların olduğu ve ilginin üst düzeyde olduğu bir ilçe …

PLAY-OFF FİNAL GRUBU OYNAYACAKSINIZ NELER DÜŞÜNÜYORSUNUZ?
CANDAN SÜRENGÖZ: Final gurubu maçlarının oynanması durumun da elimizden ne geliyorsa yapıp takımımız KALE 1957 SK bir üst lig olan sultanlar ligine çıkartacağız.

VOLEYBOL KARİYER PLANINIZ VE HAYALİNİZ NEDİR?
CANDAN SÜRENGÖZ: Bu senenin başında ki hayalim takımımızı bir üst lige çıkartmaktı bu hedefime de 1 adım kaldı. Bundan sonra ki hayalim de voleybol hayatım da oynadığım süre zarfında tecrübem ile hedeflerine ulaşmaların da takımların basamak olabilme.

İlgili Haberler

Beşiktaş’lı oyuncular sağlık kontrolünden geçti

admin

Palandöken Bld. liderlik mücadelesini sürdürüyor

admin

Karşıyaka’ya destek yağıyor

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası