Voleybol Plus

Büşra Kılıçlı Voleybol Academy antrenmanlarına başlıyor

Türk kadın voleybolunun önemli isimlerinden Büşra Kılıçlı ‘’Büşra Kılıçlı, Voleybol Academy’’ ile birlikte engin tecrübelerini geleceğin sultanlarına aktarmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz günlerde bir voleybol okulu kurduğunu duyuran başarılı voleybolcu antrenmanlara en kısa süre içinde başlayacağını söyledi.

Daha önce hem milli takımda hem de forma giydiği kulüplerde sayısız başarıya imza atıp idol haline gelmeyi başaran Büşra Kılıçlı, ‘’Büşra Kılıçlı Voleybol Academy’nin uzun zamandır hayali olduğunu söyledi.  Kılıçlı:, “Büşra Kılıçlı Voleybol Akademisi’ni kurmak uzun zamandır aklımda ve hayata geçmeyi bekleyen bir projeydi. Ancak aktif voleybol hayatım boyunca istediğim kaliteli zamanı ayıramayacağım için içime sinecek zamanı bulana kadar bekledim. Birebir daha çok onlarla birlikte olmayı istiyorum. Bu yüzden pandemiyle başlayan ve hamileliğim boyunca devam eden zorunlu molanın ardından, çok güvendiğim ekip arkadaşlarımla harekete geçme kararı aldık. Hido Basket Spor Okulları’nı yöneten aynı zamanda E Kare Spor Kulübü’nün sahibi sevgili Erem Orcay ile birlikte sahada görev yapacak kadromuzu belirledik.  Eylül ayı bitmeden idmanlara başlamaya hazırız. Hayalimiz tüm sağlık tedbirlerimizi alarak 5-17 yaş aralığındaki çocuklarımıza spor yapma ve sosyalleşme imkanı sunarken lisanslı olma şansı tanımak, yurtiçi ve yurtdışı kamplar düzenleyerek müsabakalara katılmalarını sağlamak‘’ dedi.

Öncelikli hedefinin kendi tecrübelerini antrenörlerin tecrübeleriyle birleştirmek olduğunu belirten başarılı voleybolcu, aynı zamanda kulüp düzeyinde ve uluslararası turnuvalarda Türkiye’yi temsil edecek ve Türk sporuna hizmet verecek sporcular yetiştirmenin de başlıca hedeflerinden biri olduğunu aktardı.

İlgili Haberler

Türkiye Voleybol Ligleri Tescil Edildi

admin

Şeyma Ercan: Pes etmemeyi, savaşmayı gösterdik

admin

Manşet Dergisi 19 yaşında

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası