Voleybol Plus

Melike ve İbrahim Çadır Bandırma’da voleybol okulu kuruyor

Eczacıbaşı, Arkas, Sarıyer, Galatasaray ve Nevşehir takımlarında forma giyen profesyonel voleybolcu Melike Nezihe Çadır ve geçmiş dönemde birçok takımda sporcu olarak forma giyen akabinde antrenörlüğe geçip birçok başarı elde eden İbrahim Çadır Bandırma’da Marmara Spor Kulübü’nün voleybol şubesini kuruyor.

Geçtiğimiz sene Erdek’e yerleşen ve aktif voleybol hayatını sürdüren Melike Nezihe Çadır ve eşi İbrahim Çadır Bandırma’ya bir spor okulu kazandırıyor. Yıllarca kazandığı tecrübeleri voleybola yeni başlayacak miniklere aktaracak olan çift, ‘’Bandırma Marmara Voleybol’’ adı altında yeni yetenekler keşfedecek. Kendisinin aktif voleybol hayatına devam edeceği ve eşi İbrahim Çadır’ın okulun başında olacağını belirten Melike N. Çadır, ‘’ Bandırma’da ileriye dönük bir spor okulu açma düşüncemiz vardı.Normalde burada çok potansiyelli kişiler var ancak bir voleybol açığı mevcut. Biz de bu açığı kapatmayı düşünüyoruz.  Bandırma’da iki tane genç arkadaşımız vardı Burak Gökgöz ve Furkan Eryiğit.Tenisi buraya kazandırıp sevdirdiler.  Onlarla birlikte istişarede bulunduk ve kulüpleşmeye karar verdik dolayısıyla Bandırma Marmara Spor Kulübü ortaya çıktı.  Bizim de bu kulübü açıp spor okulu kurmamızın nedeni çocuklara voleybolu sevdirip onları voleybola kazandırmak. Ben de küçük yaşta Eczacıbaşı’na gittiğim için kendimden biliyorum. Çocukları spor okullarından altyapıya altyapıdanda gerekirse büyük kulüplere gönderebilmek istiyoruz. Bu yüzden böyle bir oluşumun içine girdik. Amacımız burada voleybolu sevdirmek, öğrenci yetiştirmek ve yeri geldiğinde de altyapı kurup müsabakalara katılabilmek.

Bir kaç seneye de tesisleşmeyi düşündüklerini dile getiren başarılı voleybolcu, spor okulunun içinde voleybol ile birlikte basketbol ve tenis branşlarının da yer alacağını söyledi.

İlgili Haberler

Bilge Sancar, TVF İstanbul Bürosu’nda göreve başladı

admin

Kuzey Kore’nin nükleer deneme tesisinde voleybol oynandı

admin

Fenerbahçe Opet’e yeni sponsor: Yıldız Entegre

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası