Voleybol Plus

Çatak Turnuvası sona erdi

Van’ın Çatak ilçesinde düzenlenen kurumlar arası voleybol turnuvası sona erdi.

Çatak Kaymakamlığı ve İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü tarafından düzenlenen turnuvaya 11 takım katıldı. Çatak Yatılı Bölge Ortaokulu Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen turnuva, Çatakspor ile Çatak Emniyet takımları arasında oynanan final maçıyla sona erdi. Final maçını Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Hamza Türkmen, AK Parti ilçe Başkanı Tahsin Babur, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Erkan Manto, okul müdürleri ve vatandaşlar izledi. Karşılaşmayı 3-2 kazanan Çatakspor, turnuvanın şampiyonu olurken Çatak Emniyet ikinci, Çatak YBO takımı üçüncü oldu.

Turnuva Şampiyonu Çataksporun Kupa ve Madalyalarını İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hamza Türkmen, turnuva 2.si Çatak Emniyet Amirliğinin Kupa ve Madalyalarını AK Parti İlçe Başkanı Tahsin Babur, turnuva 3.sü Çatak YBOnun Kupa ve Madalyalarını Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Erkan Manto verdi. Belediye Başkan Vekili Hamza Türkmen maç sonrası yaptığı açıklamada, “Voleybol turnuvasına katılan tüm takımları tebrik ediyor, Turnuvada görev alan hakemlere de teşekkür ediyorum. Bu tür turnuvaları devam ettireceğiz.” dedi. 

İlgili Haberler

Beykent ve Aydın şampiyonaya galibiyetle başladı

admin

Oturarak voleybolda Avupa Şampiyonası mesaisi başladı

admin

Naz Aydemir Akyol’dan Üstündağ’a teşekkür

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası