Voleybol Plus

Bu yıl sporcuların tercihi, Üsküdar Üniversitesi’nden yana oldu

Son yıllarda eğitimde kalitesinden çokça söz ettiren Üsküdar Üniversitesi, 22 binin üzerinde öğrencisi ile sağlık, iletişim, mühendislik gibi alanlarda eğitimine devam ediyor.

Bu yıl tüm branşlarına spor bursu ile takviye yapan üniversite; voleybol, basketbol, futbol, futsal ve korfbol branşlarındaki şampiyonalarda ter dökecek. Voleybol sporcularının da gözdesi haline gelen üniversiteyi bu yıl, Sultanlar Ligi’nde mücadelesine devam eden Beylikdüzü İhtisas’tan Zekiye Ünal, Eczacıbaşı altyapısından yetişen Özge Özkan, Yeşilyurt’tan Yasemin Sezer, İbb’den Aylin Yalaz ve Buse Çetin tercih etti. Üniversite ayrıca kadrosuna bu yıl bir yabancı oyuncu da ekleyecek. Böylece bu yıl üst lige yükselme adayları arasında en güçlü aday Üsküdar Üniversitesi olarak görünmekte. Eğitimin yanında spora ve sporcuya veren tüm üniversitelerimizi kutluyoruz.

İlgili Haberler

Sandıklı’da voleybol turnuvası yapıldı

admin

Daly Santana menisküs ameliyatı oldu

admin

Hande ve Simge O Ses Türkiye Yılbaşı’nda

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası