Voleybol Plus

Gençlerin sanatla buluşma mekanı Ante Sanat, Kadıköy’de açıldı

‘Hayat Sanatta’ sloganıyla, sanatın birleştirici ve iyileştirici gücünü yaşamak isteyen gençlere Kadıköy Kalamış’ta kapılarını açan Ante Sanat, atölyeleriyle fark yaratmayı hedefliyor.

Sanatın, toplumun iyileştirici ve birleştirici gücü olduğuna inanan Mimar Sinan Devlet Konservatuvarı mezunu, tiyatro sanatçıları Duygu Üzüm Arat ve Can Kulan’ın ‘Hayat Sanatta’ mottosuyla kurduğu Ante Sanat Merkezi’nde 06-16 Yaş Sanat Destekli Drama, Konservatuvara Hazırlık, Tiyatro ve Sinema oyunculuğu, Emre Törün ile Kamera Oyunculuğu, İletişim Odaklı Tango ve Çocuk ve yetişkinler için Ritim Terapi atölyeleri bulunuyor.

Fenerbahçe Stadı’na yürüme mesafesinde olan Ante Sanat’ın kurucuları Arat ve Kulan, tüm atölyelerde ana hedeflerinin, toplumda birbirini anlayan, ön yargıları kırılmış, hayal güçleri kuvvetli, üretimi arttırma potansiyeline sahip gençlerle fark yaratmak olduğunu belirttiler. Sanatseverler www.antesanat.com’dan veya 0216-3301310’dan her türlü detaylı bilgiye ulaşabilirler.

İlgili Haberler

İpek Soroğlu son noktayı koydu

admin

Üstündağ’dan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

admin

Hakem Seminerlerinin ikincisi gerçekleştirildi

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası