Voleybol Plus

Zoran Terzic FB Tv’ye konuştu:

Fenerbahçe Kadın Voleybol Takımının Başantrenörlüğüne getirilen Zoran Terzic, Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’ni gezdi.

Başantrenör Zoran Terzic, Yönetim Kurulu Üyeleri Simla Türker Bayazıt ve İlker Dinçay ile bir araya geldi ve bir süre sohbet etti. Zoran Terzic ardından Fenerbahçe Müzesi’ni gezdi.

Daha sonra Maraton Tribünü’nde bulunan Fenerium mağazasına geçen Kadın Voleybol Takımı Başantrenörü Zoran Terzic, yeni sezon formalarını ve Fenerium ürünlerini inceledi. Yönetim Kurulu Üyesi Simla Türker Bayazıt, Zoran Terzic’e bugün satışa çıkan ve arkasında isminin yazılı olduğu Fenerbahçe formasını hediye etti.

Fenerbahçe Televizyonu’nu da ziyaret eden Sırp Başantrenör, burada Yöneticilerle fotoğraf çektirerek, stat gezisini noktaladı.

Ziyaretin ardından Fenerbahçe Televizyonu’yla duygularını paylaşan Başantrenör Zoran Terzic,  Fenerbahçe’de çalışmasının bir kariyer hedefi olduğunu söyledi.

Sözlerine yaşadığı mutluluğu ifade ederek başlayan Fenerbahçe Kadın Voleybol Takımı Başantrenörü Zoran Terzic, “Fenerbahçe’ye gelmem tesadüf değildi. Fenerbahçe’nin herhangi bir kulüp olmadığını çok iyi biliyorum. Fenerbahçe’de çalışmak benim için bir kariyer hedefiydi. Burada olmak o yüzden ayrı bir önem taşıyor. Uzun yıllardır Fenerbahçe’nin gelişimini, voleybola yaptığı katkıları ve mücadelesini takip ediyorum. Bu nedenle gurur duyuyorum. Sezon sonuna kadar bu mutluluğumuz devam edecek ve taraftarlarımızı da sevindireceğiz.” dedi.

Sarı Meleklerin, yeni sezonda mücadele edeceği CEV Şampiyonlar Ligi’ni de değerlendiren Zoran Terzic, “Şampiyonlar Ligi’ne dair bir şey söylemek için erken diye düşünüyorum. Bunun temel sebebi, henüz gruplarımız belli değil. Geçtiğimiz sezona baktığımızda 2 grubun daha güçlü takımlardan oluştuğunu, diğer 2 grubun da daha kolay takımlardan meydana geldiğini gördük. Takımımızı hazır hale getirmeliyiz. Şu anda yeni bir oluşum içerisindeyiz. Tabii ki çok iddialıyız ve elimizden gelenin en iyisini yapacağız.” ifadelerini kullandı.

Yeni transferler hakkında da konuşan Zoran Terzic, “Öncelikle Melissa Vargas’ı değerlendirerek başlayalım; Melissa, genç bir yetenek ve ondan çok umutluyuz. Özellikle istediğimiz bir transferdi. Voleybol camiasını iyi yönde şaşırtacağını düşünüyorum. Çok yeni bir yetenek, aynı zamanda herkesin peşinde olduğu da bir isim. Kulübümüze kazandırdığımız için çok mutlu olduk. Samantha Bricio ise geçtiğimiz sene İtalya’da çok iyi bir sezon geçirdi. Takım olarak çok başarılı oldular. Türkiye Ligi’ne baktığımızda kadınlarda çok iyi bir seviyede olduğunu söyleyebilirim. Bu anlamda Samantha’nın daha fazla mücadele etmesi gerekiyor. Ana Antonijevic ise milli takımlarda birlikte çalıştığımız bir oyuncu. Kendisi oldukça tecrübeli bir pasör ve üzerine düşen görevi en iyi şekilde yerine getirecektir. Fatma ve Sıla da aynı şekilde yetenekli oyuncularımız. Genel anlamda bütün transferlerden memnun olduğumu söyleyebilirim.” dedi.

Son olarak 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü’yle ilgili duygu ve düşüncelerini paylaşan Sırp Başantrenör, “Fenerbahçe, sadece yaşıyla değil; gelenekleriyle, adabıyla, spor anlayışıyla zaten çok köklü bir kulüp. Fenerbahçe gibi kulüplerin önder olmasını, dünyaya sporu yaymasını isterim. 30 milyondan fazla taraftarı olan kulübün, böyle bir sevgiyi ve saygıyı hak ettiğini düşünüyorum.” diyerek sözlerini noktaladı.

İlgili Haberler

Tankut Turnaoğlu’ndan Akif Üstündağ’a ziyaret

admin

Sorgun Bld.’de Galatasaray maçı öncesi moral yemeği

admin

Aziz Yıldırım’dan olay yaratacak karar

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası