Voleybol Plus

Ziraat Bankası’nın kursu birçok kişiye çalışma imkanı sağladı

Ziraat Bankası Spor Kulübü’nün düzenlemiş olduğu istatistik kursu bir çok kişiye sektörde çalışma imkanı sağladı.

Geride bıraktığımız aylarda gerçekleşen istatistik kursuna katılan geleceğin istatistik antrenörü adayları, Türkiye’nin çeşitli takımlarında görev almaya başladılar.

Ziraat Bankası Spor Kulübü’nün deneyimli antrenörlerinden Görkem İşgüzar tarafından verilen istatistik kursunda, katılımcılar verilen eğitim sonrasında bilgi ve tecrübe edinerek kendilerini geliştirme fırsatı buldular. Kurs süresince hem teorik hem de uygulamalı olarak eğitim alan kursiyerler iyi bir tecrübe edinerek Sultanlar Ligi ve 1.lig takımlarında kısa süre içerisinde çalışmaya başladırlar.

Türkiye’de istatistik antrenörlüğünü üst düzeyde yapabilecek,Türk Voleyboluna istatistik antrenörü kazandırmak amacı ile gerçekleştirilmiş olanbu kurs ile voleybol camiasına yeni istatistik antrenörleri kazandıranZiraat Bankası Spor Kulübü yetkilileri bu durumdan mutluluk duyduklarını ifade ettiler.

BAHAR GÖKSEL: BURSASPOR
GÖRKEM KAZAN: TFL ALTEKMA
FURKAN ERYİĞİT: ÇANAKKALE BELEDİYE SPOR
DOĞKAN YURDAKUL: SAĞLIK KOLEJ

İlgili Haberler

İlayda Nurkan’la Voleybol Quiz

admin

Mercan Ortaokulu, Denizli’yi temsil edecek

admin

Manşet Dergisi 15 Yaşında

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası