Voleybol Plus

Gizem Durcaner evlendi

İzmir’de , teknik direktör Hüseyin Hamamcı ve Deniz Hamamcı çiftinin Karşıyaka Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü’ne bağlı olarak Zühtü Işıl Yüzme Havuzu’nda eğitimen olan oğlu Berkay Hamamcı ile Karşıyaka Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonu’nda voleybol antrenörü Gizem Durcaner, Karşıyaka Nikah Sarayı’nda düzenlenen törenle yaşamlarını birleştirdi.

2015 yılında Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonu’nda tanışan, 1.5 yıl sonra 2017 Nisan ayında nişanlanan çiftin nikah tanıklıklarını Karşıyaka Belediye Başkan Yardımcısı Murat Özel, Meclis Üyesi Ahmet Diker ile Özlem Can ve Nermin Özaydın üstlenirken, nikah akdini ise Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar yerine getirdi. Çiftin nikah töreni Karşıyaka’nın siyaset, sanat, eğitim ve spor dünyasının ileri gelenleri ve her iki ailenin yakın dostlarını bir araya getirdi.  Çift balayı tatili için Sakız Adası’nı tercih etti.

İlgili Haberler

Mehmet Akif Üstündağ: Ülkemizin gururu olmaya devam edecektir

admin

Geleneksel ‘Mini Tigers Voleybol Şenliği’ düzenlendi

admin

Fenerbahçe’de oyunculara koronavirüs taramaları yapıldı

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası