Voleybol Plus

Ziraat Bankası Spor Okulları, Ankara’da toplandı

Ziraat Bankası Spor Kulübü’nün ’10 İlde 10 Milli Sporcu’ projesinin deneyimli spor okulu antrenörleri, Ziraat Bankası Spor Tesislerinde bir araya geldiler.

Ankara merkezli gerçekleşen toplantıya Ziraat Bankası Spor Okulu antrenörlerinin yanı sıra Ziraat Bankası Spor Kulübü Genel Sportif Direktörü Barış Hamaz ve alt yapı koordinatörü Ali Kazım Hidayetoğlu katıldı. Toplantıda raporlarını sunan antrenörler, yaptıkları çalışmalar konusunda bilgilendirmede bulundular. Spor okullarına taleplerin gün geçtikçe arttığını belirten antrenörler çalışmaların hedefler doğrultusunda hummalı bir şekilde sürdüğünü belirttiler.

Projede hedefe doğru emin adımlar ile ilerleyen ve bu yaz spor okullarından milli takıma göndermiş olduğu 5 oyuncu ile isminden söz ettiren Ziraat Bankası Spor Kulübü sezon sonuna kadar 10 farklı ilden birer oyuncuyu milli takıma kazandırmayı hedefliyor.

İlgili Haberler

TVF Başkanı Üstündağ, Ankara Altyapı Ligleri Ödül Törenine katıldı

admin

Erzincan’da Genç Kızlar müsabakaları başladı

admin

Galatasaray Altyapı Takımları’ndan ziyaret:

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası