Voleybol Plus

Yılın takımı Arhavi, antrenörü Ahmet Kavaz

Hüseyin Gürkan Anadolu Lisesi tarafından 2017 yılı içerisinde Arhavi’de aktif bir şekilde sporla ilgilenip dereceye giren takım ve sporculara ödül verildi.

Lisesinin salonunda gerçekleştirilen ödül törenine Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslanoğlu, Hüseyin Gürkan Lisesi Okulu Müdürü Hakan Soydan, kamu kurum ve kuruluşların daire amirleri, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

Programın açılış konuşmasını yapan Hakan Soydan, sezon içerisinde ilçe genelinde birçok dalda sportif aktivitelerin yerine getirildiğini belirterek okul öğrencilerinin oylarıyla başarılı takım, sporcu ve spor adamını seçmek için bir araya geldiklerini söyledi.

Programda konuşma yapan başkan Başkan Hekimoğlu, sporun hangi dalı olursa olsun destek vermeye devam edeceklerini belirterek, böyle bir organizasyona katkı yapanlara teşekkür edip, ödül alanları tebrik edip başarılarının devamını diledi.

Öğrencilerin oylarıyla yılın takımı ödülü Voleybol 1. Lig takımı Arhavi Belediyespor’a giderken, yılın antrenörü Arhavi Belediyespor’un tecrübeli çalıştırıcısı Ahmet Kavas oldu.

İlgili Haberler

Sigorta Shop Kadınlar Voleybol 1. Ligi’nde 3. hafta başladı

admin

Göztepe sezon hazırlıklarına başlıyor

admin

Sarıyer Bld.’de forma numaraları belli oldu

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası