Voleybol Plus

Voleybol antrenörü evli çift, salonda birbirlerine rakip oldu

Kayseri’de Beden Eğitimi Öğretmeni ve voleybol antrenörü olan Seher ve Harun Şahin çifti, salonda birbirlerine rakip oldu.

Üniversite okurken tanışıp evlenen, Beden Eğitimi öğretmenleri Seher ve Harun çifti, Kayseri Final Eğitim Kurumları Okullar Voleybol Ligi Genç Kızlar (liseler) A kategorisi final maçında karşı karşıya geldi. Atatürk Spor Salonunda oynanan müsabakada finalistlerden Özel OSB Teknik Koleji takımının antrenörlüğünü Seher Şahin, diğer finalist Özel Kayseri Final Anadolu Lisesinin antrenörlüğünü ise eşi Harun Şahin yaptı.

Karşılaşmayı set vermeden kazanan Harun Şahinin takımı Kayseri şampiyonu, eşi Seher Şahinin takımı ise, ikinci oldu. Türkiye 2nci Kadınlar Voleybol Liginde yer alan Kayseri OSB METEM Atletiksporda beraber çalıştıklarını kaydeden Harun Şahin, Lig takımının dışında Özel Kayseri Final Anadolu Lisesinin antrenörlüğünü yapmaktayım. Bugün şampiyon olduk. Sporcularımı tebrik ediyorum diye konuştu. 

Özel OSB Teknik Koleji voleybol takımı antrenörlüğünde eşinin takımına yenilerek ikinci olduklarını belirten Seher Şahin ise, Şans eşimden yanaydı. Onlar birinci oldu kendilerini tebrik ediyorum. Ama ne olursa olsun sevgi kazandı. Bundan sonra da hem kulüp hem okul takımlarında çalışmalarımıza devam edeceğiz dedi ve eşini tebrik etti. 

10 yıllık evli olan Şahin çiftinin Hazal ve Mete adında iki çocuğu bulunuyor.

İlgili Haberler

Hocaların hocasına doğum günü

admin

Ferhat Akbaş: Çok çalışmamız gerekiyor

admin

Beykent Üni kazandı, Gazi. Üni kaybetti

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası