Voleybol Plus

VHGF’de yeni görevlendirmeler

Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federasyonu (VHGF), yeni bir yapılandırma ile oluşturulan Basın Danışmanlığı ve Reklam, Pazarlama ve Sponsorluklar Sorumlusu kadroları için Savaş Eskigülek, İlhami Şenyurt ve Erdal Akıncı’yı görevlendirdi.

Konu ile ilgili olarak Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federasyonu (VHGF) tarafından yapılan yazılı açıklama şöyle:

Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federasyonu’ndan Duyuru

Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federasyonumuz, tüzüğümüzde yer almakta olan voleybol hakemleri ve gözlemcileri arasında birlik ve beraberliği temin edecek bir çatı altında örgütlenmek suretiyle, dayanışma ve yardımlaşmayı sağlamak, hakemlik ve gözlemcilik kurumlarının saygınlığını
arttırmak ve mesleğin etik değerlerini korumak amacıyla çalışmalarına devam etmektedir.

Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federasyonu Yönetim Kurulu, son dönemlerde karşılaşılan durumlara bağlı olarak bir Basın Danışmanlığı ve beraberinde federasyonumuzun çalışma konuları ile ilgili hizmet ve gelir arttırıcı projeler uygulamak, federasyona ve üye derneklere gelir kaynakları bulmak amacıyla Reklam, Pazarlama ve Sponsorluklar ile ilgili personel çalıştırma kararı almıştır.

Bu amaçla; Basın Danışmanı olarak İstanbul Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Onursal Üyesi Sayın Savaş Eskigülek, Reklam, Pazarlama ve Sponsorluklar Sorumlusu olarak da Uluslararası Voleybol Hakemlerimiz İlhami Şenyurt ile Erdal Akıncı görev yapacaktır.

Basın yolu ile hakemlik ve gözlemcilik kurumlarının saygınlığını arttırmak ve mesleğin etik değerlerini korumak; Reklam, Pazarlama ve Sponsorluklar yolu ile de federasyona ve üye derneklere gelir kaynakları bulmak, üyelerimiz olan voleybol hakem ve gözlemcilerinin gelirlerinin arttırılmasını sağlamaya yönelik bu konumun federasyonumuz için hayırlı olmasını diliyor, Sayın Savaş Eskigülek, İlhami Şenyurt ile Erdal Akıncı'ya aramıza hoş geldin diyerek çalışmalarında başarılar dilerim.

Çetin Ok
Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federasyonu Başkanı

İlgili Haberler

Voleybol söyleşileri sona erdi

admin

Eda Erdem Dündar: “2020 Olimpiyatları’nda yer almak isterim!”

admin

TVF’nin enerji sponsoru OPET oldu

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası