Voleybol Plus

Voleybol Antrenörleri Derneği (VAD) aktif hayata geçiyor

Tadilattan geçen Voleybol Antrenörleri Derneği merkez ofisi 30 Ekim 2017 Pazartesi günü kapılarını açıyor. Dernek merkezinin açılışı ile Voleybol Antrenörleri Derneği tekrar hayata geçiriyor.

Göreve geldikten sonra hızlı bir şekilde çalışmaya başladıklarını belirten VAD Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Meriç, “Kat edilecek çok yolumuz, uygulanacak planlarımız var. Antrenör kardeşlerimiz bu derneğe sahip çıkmalı ki biz de onlara sahip çıkabilelim. Açılıştan sonra 27 Kasım’da bir seminerimiz olacak. Arkasından diğer faaliyetlerimiz devreye girecek. Güzel işler ortaya çıkaracağız. Voleybol Federasyonu da tam destek veriyor, umutluyuz.” diyerek tüm VAD Üyelerini, antrenörleri ve voleybolcuları açılışa beklediklerini belirtti.

Voleybol Antrenörleri Derneği ofisi açılış töreni 30 Ekim 2017 Pazartesi günü 17:00 -20:00 saatleri arasında gerçekleşecek.

İlgili Haberler

Arkas’ta Blankenau izinli

admin

Acınızı paylaşıyoruz Mehmet Çakmak

admin

Simay Kurt: PTT ile çok iyi bir takım olduk

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası