Voleybol Plus

UNİLİG bölgesel müsabakaları başladı

Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu tarafından Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi (AİÇÜ) ev sahipliğinde düzenlenen Üniversiteler Ligi (UNİLİG) Voleybol Bölgesel Müsabakaları başladı.

15 Temmuz Çok Amaçlı Spor Salonu’ndaki turnuvanın açılış törenine AİÇÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mucip Genişel, Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı ve Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu Temsilcisi Prof. Dr. Gökhan Bayraktar, Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürü Fedai Din ile akademik, idari personel, öğrenciler ile çok sayıda misafir katıldı.

AİÇÜ ve Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü iş birliği ile 05-09 Şubat 2024 tarihlerinde erkek ve kadınlar kategorilerinde gerçekleştirilecek UNİLİG Voleybol Bölgesel müsabakalarında Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi, Atatürk Üniversitesi, Bingöl Üniversitesi, Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi ve Kafkas Üniversitesi mücadele edecek.

Müsabakaların açılışında konuşan AİÇÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mucip Genişel, spora büyük önem veren ve sporcuları destekleyen AİÇÜ Rektörü Prof. Dr. Abdulhalik Karabulut’un ve Spor Bilimleri Fakültesi’nin güçlü kadrosunun katkılarıyla öğrencilerin aldığı madalya sayısının her geçen yıl arttığını söyledi.

Prof. Dr. Genişel, “Büyük bir coşku ile başlayan Üniversiteler Ligi (UNİLİG) Voleybol Bölgesel Müsabakalarına katılan tüm takımlara ve ekiplerine Rektörümüz Prof. Dr. Abdulhalik Karabulut’un selamlarını iletiyor, organizasyonun düzenlenmesinde emeği bulunan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

İlgili Haberler

Tunç Afşar, Arda Coşkun’un konuğu oldu

admin

Arkas’ta hedef galibiyet serisi yakalamak

admin

VakıfBank’a Türk Sporuna katkı ödülü

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası