Voleybol Plus

TVF’nin cezası tahkime takıldı!

2013 yılı Mayıs ayından bu yana Nejat Sancak ve Türkiye Voleybol Federasyonu arasında süre gelen; Türkiye Voleybol Federasyonu’nun deklarasyonu ve Disiplin kurulunun işleme sokulmasıyla başlayan ve Spor Genel Müdürlüğü tahkim kuruluna da yansıyan sürec nihai olarak sonuclandı.

FIVB Uluslararası Voleybol Antrenör Eğitmeni ve Uluslararası Coach Nejat Sancak’a Türkiye Voleybol Federasyonu Disiplin kurulunun 07.04.2016 tarihinde kendi talimat ve yönetmelikleri ile çelişecek şekilde vermiş olduğu 6 Aylık RESMİ YARIŞMALARDAN MEN cezası, Spor Genel Müdürlüğü Tahkim Kurul tarafından 17.08.2016 tarih ve 2016/194 numaralı karar ile kesin ve geri dönüşü olmayacak şekilde REDDEDİLMİŞTİR.

Söz konusu karar üzerine; Nejat Sancak’ı temsilen; Avukatı Orhan Kılıçkan tarafından Ankara 15.inci Asliye Hukuk Mahkemesinde 2016/395 sayı ile 02.09.2016 tarihinde Türkiye Voleybol Federasyonu aleyhinde maddi ve manevi TAZMİNAT davaları açılmıştır.

Tüm Spor Kamuoyu ve Basın mensuplarımıza duyurulur.

Vekili
Av. Orhan KILIÇKAN

İlgili Haberler

Filenin Sultanları Sebat Belgeseli’nin 2. bölümü ‘En Uzun Yaz’ın Galası yapıldı

admin

Beykent Üniversitesi finalde

admin

Buse Melis Kara ile yeni sezon öncesi…

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası