Voleybol Plus

TVF’den çok anlamlı destek

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF), Sakarya’nın Karasu ilçesindeki Cumhuriyet Ortaokulu’na voleybol malzemeleri yardımında bulundu.

Federasyon, yürümekte güçlük çeken öğrencisini aktivitelere katmak için sırtında taşıyan beden eğitimi öğretmeni Yahya Celep’in okuluna, il temsilciliği vasıtasıyla voleybol antrenman seti, topu, filesi ve tişörtü hediye etti. Hediyeleri alan öğrencilerin mutluluğu yüzüne yansıdı.

Yardımlar dolayısıyla duygulanan Celep, burada TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ’ın mesajını öğrencilere okudu.

Üstündağ’ın mesajında şu ifadeler yer aldı:

“Sayın Yahya Celep… Sosyal medyada paylaşılan fotoğraf bizleri çok duygulandırdı. Sağlık sorunu yaşayan öğrencinizin yanı sıra sosyal medyada fotoğrafı gören herkesin yaşımında önemli bir iz bıraktınız. Sizin gibi öğretmenlerimiz sayesinde geleceğimizin aydınlık ve güzel olacağına inancımız daha da arttı. Spor yapma alışkanlığının küçük yaşlarda kazandırılabilmesi için ilköğretim okul yönetimlerine ve beden eğitimi öğretmenlerimize çok önemli görevler düştüğüne inanıyoruz ancak okullarımızdaki bazı imkansızlıklar ne yazık ki daha verimli spor yapmasını olumsuz etkileyebiliyor. Türkiye Voleybol Federasyonu olarak Karasu Cumhuriyet Ortaokulu’na katkıda bulunmak üzere voleybol malzemeleri gönderdik. Dileriz bu malzemelerin de katkısıyla spor ve voleybol çocuklarımızın vazgeçilmezleri arasında yer alır. Duyarlı ve örnek davranışınız nedeniyle size çok teşekkür ederiz.”

TVF İl Temsilcisi Mehmet Akova, yaptığı açıklamada, federasyonun bu tür etkinlikler, sosyal yardımlar yaptığını söyledi.

Federasyonun, Cumhuriyet Ortaokulu’na çeşitli voleybol malzemeleri gönderdiğini belirten Akgün, “Öğrencilerin hediyeler karşısında duygulandıklarını gördük. Federasyonumuz sporun her türlü kademesine desteklerini sürdürüyor. Böyle bir organizasyonun ilimizde gerçekleştirilmesi bizleri de ayrıca memnun etmiştir. Sayın başkanımıza çok teşekkür ediyoruz ve desteklerinin devamını bekliyoruz” diye konuştu.

Daha sonra öğrenciler, gelen hediyelerle ders yapmanın keyfini yaşadı.

İlgili Haberler

Bir günde kazanılmıyor parayla da olmuyor

admin

THY’den Nihan Güneyligil’e teşekkür

admin

Eda Erdem teşekkür etti

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası