Voleybol Plus

Pelin Çelik: Şu anda bu kadar güçlü hücumcuya sahip bir takım yok

Şampiyonlar Ligi’nde son Dünya şampiyonu Imoco Conegliano’yu net bir şekilde mağlup ederek elemeyi başaran ve yarı finale yükselen Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı’nda Genel Menajer Pelin Çelik, FB TV’de katıldığı programda Arina Fedorovtseva, Melissa Vargas ve Ana Cristina kadar güçlü hücumcuya sahip başka takımın olmadığını söyledi.

  • Bizim hücum gücümüzü yüklenen Melissa Vargas, Ana Cristina ve Arina Fedorovtseva, 18, 19 ve 23 yaşındalar! Şu anda dünyada böyle bir hücum gücü yok. Bunu göğsümü kabartarak söylemek istiyorum. Son dönemdeki hücum performanslarına bakarsak, biz bazen maç esnasında videoyu durdurup topa nereden vurduklarına bakıyoruz.
  • Nazar değmesin ama şu anda üç tane bu kadar güçlü hücumcuya sahip bir takım yok. Olmasını da dilemiyoruz. Oyuncularımızla çok mutluyuz. Onlar da Fenerbahçe de olmaktan çok mutlular. Dediğim gibi burada büyüyorlar ve gelişiyorlar. Buranın tadını da aldıktan sonra zaten onların hiçbir yere gitmesini istemiyoruz.’
  • Arina Fedorovtseva çok değerli bir oyuncu. Arina’nın çok iyi servisleri var. Maçlarda set başına çok fazla ace (servis sayısı) aldığını söyleyebilirim. Hatta Arina servise geldiğinde ‘Acaba kaç ace alacak?’ diye birbirimize soruyoruz. Ace almadan o servis turunu geçirirse, surat ifadesinden de anlarsınız çok üzülüyor.

İlgili Haberler

Berin Yıldırım: Taraftarla kavuşmak için gün sayıyorum

admin

Mehmet Akif Üstündağ: Alınması gereken tedbirleri konuştuk

admin

Fenerbahçe Opet’te bir pozitif daha!

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası