Voleybol Plus

TVF Yönetimi, Voleybol Basını’yla bir araya geldi

Türkiye Voleybol Federasyonu Yönetimi organize ettiği yemekte, voleybol basını ile bir araya geldi.

Yemeğe; TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu, Asbaşkan Selahattin Süleymanoğlu, Organizasyon ve Pazarlama Kurulundan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Kazım Şahin Gürkan, Basından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi ve Basın Sözcüsü Mustafa Alpaslan, TVF Denetleme Kurulu Üyesi Umut Bağlı, TVF Kurumsal İletişim ve Pazarlama Birimi Müdürü Sezgin Eren ile davetli basın mensupları katıldı.

Yemek öncesinde konuşma yapan Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ şunları söyledi:

“Bu akşam bizlerle beraber olmanız, bizleri onurlandırmanız, davete icabet edip gelmenizden dolayı hepinize çok teşekkür ediyorum. Sizleri gördüğümüz için çok mutlu olduk, çok sevindik. Voleybol basınımızla daha çok bir araya gelmeyi arzu ediyoruz fakat bu pandemi süreci herkesi birbirinden uzaklaştırdı.

Voleybol bugün hepimizin takdir ettiği, severek, ilgiyle takip ettiği bir konumda. Ama hedefimizin daha ileriye gitmek olduğunu her zaman söylüyoruz. Burada da iş voleybolun tüm paydaşlarına, hepimize düşüyor. Herkesin desteğiyle daha iyi, daha başarılı olmalıyız. Bu zamana kadar bizden desteğini esirgemeyen basınımıza teşekkür ediyor, daha nice tarihi günlerde bir araya gelmeyi diliyorum.”

TVF Başkanı Üstündağ’dan sonra söz alan Basından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi ve Basın Sözcüsü Mustafa Alpaslan da düşüncelerini şöyle aktardı:

“Bu güzel akşamda bir araya geldiğimiz için çok mutluyum. Türk voleybolu, her geçen gün başarılarına bir yenisini ekleyen, gittikçe büyüyen bir camia. Voleybol maçları artık gerek salonda gerek ekran başında milyonlarca kişi tarafından takip ediliyor. Bu sevgiyi yaymakta ve kamuoyuna duyurmakta emeği geçen siz değerli basın mensuplarına teşekkürü borç biliyorum. Ortada büyük bir sevgi, özveri ve çaba söz konusu. Bugün voleybol Türkiye’nin doğusunda batısında, Anadolu’nun her yerinde izleyicisiyle buluşuyor ve herkes tarafından özümseniyorsa; bu başarı tüm voleybol paydaşlarınındır. Türk voleybolunda emeği geçen herkese huzurunuzda bir kez daha teşekkür ediyor, daha nice başarılarda, kupalarda ve kürsüde görüşmeyi temenni ediyorum.”

İlgili Haberler

Kayapınar Belediyesi, yatırımlarıyla eğitime değer kattı

admin

İşbir Yatak’tan spora tam destek

admin

Bakan Kasapoğlu: Mükemmel altyapıya sahibiz

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası