Voleybol Plus

TVF Pro Beach Tour Hopa’da ilk gün sona erdi

Oyunculara toplam 40.000 TL para ödülünün dağıtılacağı TVF Pro Beach Tour Hopa Etabı’nda ilk gün geride kaldı.
Hopa Beach Arena’da gerçekleşen organizasyonda günün sonuçları şöyle;

ERKEKLER

Caner Çiçekoğlu / Nuri Şahin 2-0 Sabit Karaağaç / Murat Karakaya
Mehmet Çıvgın / İbrahim Akşeker 2-0 Deniz Dağıstanlı / Fikri Berber (Hopaspor)
Kemal Şah / Devrim Alibaba (Yakın Doğu Üniversitesi) 0-2 Eduard Reznik – Kostiantyn Medianyk (Hopa Yaban Mersini E.V.A Spor)
Emir Akdoğan / Hakan Soner Erdoğmuş (Low Level) 2-0 Gökhan Keskin – Oğuz Küçükerol (Hilton Hitclub)
Hakan Göğtepe / Fatih Eren Uğur 2-0 İsmail Serkan Temelkaya / Mehmet Karaşah (Hopaport)
Murat Giginoğlu / Sefa Urlu 2-0 Bila Tatar / Anıl Tatar (İkiz Kuleler)
Selçuk Şekerci / Engin Özbek 2-0 Hasan Hüseyin Yıldırım / Emirhan Ulutaş
Ali Osman Nurettin / Hasan Hüseyin Mermer 2-0 Yusuf Özdemir / Ali Cebeci
Caner Çiçekoğlu / Nuri Şahin 2-0 Deniz Dağıstanlı / Fikri Berber (Hopaspor)
Mehmet Çıvgın / İbrahim Akşeker 2-0 Sabit Karaağaç / Murat Karakaya

BAYANLAR

Hatice Can Tonbul / Viktoriia Smetaniuk (Koala) 2-1 Ebru Karayılan / Aleyna Vence
Seden Bostancı / Tuğba Özdemir (Aron İnşaat) 1-2 Zeynep Koç / Rotaru Adriana Madalina (Voleybolx)
Selin Yurtsever / Resmiye Çakmak 2-0 Zeynep Koç / Rotaru Adriana Madalina (Voleybolx)
Merve Nezir / Esra Betül Çetin 2-1 Ebru Karayılan / Aleyna Vence

TVF Pro Beach Tour Hopa Etabı’nda yarının (15 Temmuz) programı şöyle;

ERKEKLER

09.00 | Kemal Şah / Devrim Alibaba (Yakın Doğu Üniversitesi) – Gökhan Keskin – Oğuz Küçükerol (Hilton Hitclub)
09.50 | Emir Akdoğan / Hakan Soner Erdoğmuş (Low Level) – Eduard Reznik – Kostiantyn Medianyk (Hopa Yaban Mersini E.V.A Spor)
10.40 | Hakan Göğtepe / Fatih Eren Uğur – Bila Tatar / Anıl Tatar (İkiz Kuleler)
11.30 | Murat Giginoğlu / Sefa Urlu – İsmail Serkan Temelkaya / Mehmet Karaşah (Hopaport)
12.20 | Selçuk Şekerci / Engin Özbek – Yusuf Özdemir / Ali Cebeci
13.10 | Ali Osman Nurettin / Hasan Hüseyin Mermer – Hasan Hüseyin Yıldırım / Emirhan Ulutaş
15.40 | Caner Çiçekoğlu / Nuri Şahin – Mehmet Çıvgın / İbrahim Akşeker
16.30 | Deniz Dağıstanlı / Fikri Berber (Hopaspor) – Sabit Karaağaç / Murat Karakaya
19.00 | Kemal Şah / Devrim Alibaba (Yakın Doğu Üniversitesi) – Emir Akdoğan / Hakan Soner Erdoğmuş (Low Level)
19.50 | Oğuz Küçükerol (Hilton Hitclub) – Eduard Reznik – Kostiantyn Medianyk (Hopa Yaban Mersini E.V.A Spor)
20.40 | Bila Tatar / Anıl Tatar (İkiz Kuleler) – İsmail Serkan Temelkaya / Mehmet Karaşah (Hopaport)

BAYANLAR

14.00 | Merve Nezir / Esra Betül Çetin – Hatice Can Tonbul / Viktoriia Smetaniuk (Koala)
14.50 | Selin Yurtsever / Resmiye Çakmak – Seden Bostancı / Tuğba Özdemir (Aron İnşaat)
17.20 | Hatice Can Tonbul / Viktoriia Smetaniuk (Koala) – Ebru Karayılan / Aleyna Vence
18.10 | Seden Bostancı / Tuğba Özdemir (Aron İnşaat) – Zeynep Koç / Rotaru Adriana Madalina (Voleybolx)
21.30 | Merve Nezir / Esra Betül Çetin – Ebru Karayılan / Aleyna Vence

İlgili Haberler

CEV U22 Avrupa Plaj Voleybolu Şampiyonası’nda ilk gün sona erdi

admin

Plaj Voleybolu’nda yaz sezonu devam ediyor

admin

Hermannova/Slukova çifti galibiyetle başladı

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası