Voleybol Plus

TVF ile Onur Çarıkçı’nın yolları ayrıldı

2013 yılından bu yana Türkiye Voleybol Federasyonu bünyesinde yer alan ve Bayan Milli Takımların tüm kategorilerinde görev yapan Onur Çarıkçı ile U18 Avrupa Şampiyonası’ndaki alınan derece sonrasında yollar ayrıldı.

Türkiye’nin en önemli voleybol hareketi Fabrika Voleybol projesinin de mimarı olan Onur Çarıkçı koordinatörlük görevi yürüttüğü projeden de ayrılmış oldu.

Milli Takımlarda görev yaptığı süreçte A Bayan Milli Takımı ile Grand Prix Üçüncülüğü, Avrupa Oyunları Şampiyonluğu ve Avrupa Ligi Birinciliği, U23 Milli Takımı ile Dünya İkinciliği yaşayan ekipte yer alan Onur Çarıkçı, Altyapı Milli Takımları ile birçok kez Avrupa ve Dünya Şampiyonaları’nda görev yaptı. 2015 yılında Bayan Milli Takımlar Altyapı Başantrenörlüğü görevine getirilen genç antrenör 2016 yılında Genç Bayan Milli Takımı ile Avrupa Üçüncülüğü kazandı.

voleybolplus.com / ÖZEL HABER

İlgili Haberler

Haftanın Panoraması

admin

Neslihan Demir Güler: Ben yaptıysam siz de yaparsınız

admin

U20 Kız Milli Takımımız Dünya 10.’cusu

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası