Voleybol Plus

TVF ile Mercedes-Benz arasında sponsorluk anlaşması yapıldı

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) ile Mercedes-Benz Türkiye arasında 3 yıllık sponsorluk anlaşması imzalandı.

Mercedes-Benz Türkiye, Türkiye Voleybol Federasyonu ile yaptığı iş birliğiyle Voleybol Milli Takımlar ana sponsorlarından biri oldu.

Divan Kuruçeşme’de gerçekleştirilen imza törenine Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Mercedes-Benz İcra Kurulu ve Otomobil Grubu Başkanı Şükrü Bekdikhan, TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu, TVF Asbaşkanı Selahattin Süleymanoğlu, TVF Basından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi ve Basın Sözcüsü Mustafa Alpaslan, Erkek Milli Takımı Menajeri Onat Kurt, Kadın Milli Takımı Menajeri Pelin Çelik, TVF Kurumsal İletişim ve Pazarlama Direktörü Sezgin Eren, milli voleybolcular Zehra Güneş, Ayçin Akyol, Derya Cebecioğlu, Efe Mandıracı, Ahmet Tümer, Kaan Gürbüz ile basın mensupları katıldı.

Sponsorluk anlaşmasında açılış konuşmasını yapan Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ şunları söyledi:

”Türk voleybolu her geçen gün başarıya gidiyor. Geldiğimiz noktada çok heyecanlı günler geçiriyoruz. 24 yıl aradan sonra katıldığımız Erkekler Dünya Şampiyonası’nı 11. sırada tamamladık. Bu tarihi günlerde emeği geçen herkese teşekkür ederim. Sponsorlarımızın bu yolda bize verdiği desteği her defasında belirtiyorum. Başta kıymetli dostum Mercedes-Benz İcra Kurulu ve Otomobil Grubu Başkanı Şükrü Bekdikhan’a ve Mercedes ailesine ayrıca teşekkür ederim. Voleybolda gelinen noktada güzel işler yapmada en büyük destekçimizin sponsorlar olduğunun altını çizmek istiyorum.” ifadelerini kullandı.

Mercedes-Benz İcra Kurulu ve Otomobil Grubu Başkanı Şükrü Bekdikhan ise Mercedes-Benz olarak 26 yıldır sporun çeşitli branşlarına destek sağladıklarını ifade etti.

Sporcuların gelişimine katkı sağlamak adına sponsorluklar üstlendiklerini vurgulayan Bekdikhan, “Bugün çok daha keyiflisine ve güzeline katılmaktan büyük gurur duyuyoruz. Önümüzdeki 3 yıl için başlattığımız bir süre var ama bizim sponsorluklarımız hep 20’li senelerle ifade edilen sponsorluklar. İnşallah oraya taşıma temennisiyle bunu başlatıyoruz. Elektrikli otomobiller vermeye başlayacağız ve önümüzdeki günlerde bu sayıları artıracağız.” diye konuştu.

A Milli Kadın Takımı Sporcusu Zehra Güneş de iş birliğinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “1,5 yıldır elektrikli araç sponsorum olan Mercedes-Benz, milli takımlarımızın ana sponsoru şimdi. Ana sponsorum Mercedes-Benz, maçlardan sonra sonuç ne olursa olsun yanımızda oluyor. Bunu bana her an hissettiriyorlar. İnanıyorum ki bu, bizim milli takımımızda da devam edecek. Sağladıkları katkı, içten yaklaşım için Mercedes-Benz ve beni asla yalnız bırakmayan Mercedes-Benz ekibine teşekkür ediyorum.” değerlendirmesinde bulundu.

A Milli Erkek Takımı Sporcusu Efe Mandıracı ise “Mercedes-Benz gibi dev bir markanın milli takım sponsoru olmasından çok mutluyuz. Birlikteliğin hayırlı olmasını diliyorum.” şeklinde görüş belirtti.

Konuşmaların ardından, TVF Başkanı Üstündağ, Türk voleyboluna gösterdikleri destek ve katkılardan dolayı Şükrü Bekdikhan’a teşekkür plaketi, top ve adının yazılı olduğu milli takım forması takdim etti.

Mercedes-Benz İcra Kurulu ve Otomobil Grubu Başkanı Şükrü Bekdikhan da,TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ’a günün anısına özel bir hediye takdim etti.

İlgili Haberler

Burhan Zorluer, Bursa BB’ye imza attı

admin

Bakan Kasapoğlu’ndan VakıfBank’a tebrik

admin

FIVB’nin Kazakistan’daki antrenör ve oyuncu klinikleri devam ediyor

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası