Voleybol Plus

TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ’dan Teşekkür Mesajı

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Malatya ve İzmir’de düzenlenen 2018-2019 voleybol sezonu AXA Sigorta Kupa Voley Finalleri sonrası bir mesaj yayınladı.

TVF Başkanı Üstündağ, mesajında şunları kaydetti:

2018 – 2019 voleybol sezonu AXA Sigorta Kupa Voley organizasyonunu erkeklerde Fenerbahçe, bayanlar kategorisinde Eczacıbaşı VitrA’nın şampiyonluğuyla tamamladık. Bir kez daha şampiyon kulüplerimizi tebrik eder, sporcularımızı, takımlarımızın teknik kadrolarını ve elde edilen başarıda emeği geçenleri kutlarım.

Malatya ve İzmir’de bu organizasyonların gerçekleşmesinde emeği olan, bizleri yalnız bırakmayan Kupa Voley sponsorumuz AXA Sigorta, Ceo’su Yavuz Ölken ve tüm çalışanlarına,  sponsorlarımıza, yerel yönetimlerimize, yayıncı kuruluşumuz TRT’ye ve turnuva süresince tribünleri dolduran Malatyalı ve İzmirli voleybolseverlere Türk voleyboluna sağladıkları kıymetli katkılar nedeniyle teşekkür ederim.

Mehmet Akif Üstündağ

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı

İlgili Haberler

Erkekler AXA Sigorta Kupa Voley Grup Etabı maçları başlıyor

admin

Bileti Arkas kaptı

admin

Halkbank’ta sıra Kupa Voley’e geldi

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası