Voleybol Plus

TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Maliye ve Hazine Bakanı Lütfi Elvan’ı ziyaret etti

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Maliye ve Hazine Bakanımız Sayın Lütfi Elvan’ı makamında ziyaret etti.

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ’ın ziyaretinden ötürü çok memnun olduğunu söyleyen Maliye ve Hazine Bakanı Lütfi Elvan, Türk voleybolunun başarılarından dolayı memnuniyetini dile getirerek, Türk voleybolunun her daim yanında olacağını ifade etti.

Üstündağ ise Bakan Elvan’ın TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanlığı görevini yürüttüğü dönemde de voleybola desteğini hiçbir zaman esirgemediğini belirterek, “Bakanımızın bizlere verdiği destek, Türk voleyboluna büyük değer katıyor. Voleybola bu denli güzel bir bakış açısıyla yaklaşmasından ve bizlerin yanında olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Bu vesile ile Türk voleyboluna her daim göstermiş olduğu destek ve katkılarından dolayı Maliye ve Hazine Bakanımız Sayın Lütfi Elvan’a teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Ziyaretin sonunda; TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Bakan Elvan’a, adının yazılı olduğu milli takım forması, top ve teşekkür plaketi takdim etti.

İlgili Haberler

Manşet Dergisi’nin 206. sayısı çıktı

admin

Sarıyer Bld., Simone Lee ayrılığını duyurdu

admin

Geçmiş Olsun Sarıyer Bld. Spor

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası